Menüü
Ostukorv

ÖHMAMA

OHMAMA ANAALTAPP M suurus OHMAMA ANAALTAPP M suurus
Uus
Tootja: ÖHMAMA
Ohmama - valik mänguasju, mis muudavad anaalseksi meeldivalt nauditavaks. Silikoonist anaaltapp algajaleMediumKehasõbralik ja hüpoallergeenne silikoonFtalaadivabaKäepide ohutuks eemaldamiseksSuletud hügieenikotisÜldpikkus: 9,8 cmSisestatav pikkus 9 cmLäbimõõt: 2,6 cmVeel märjema elamuse saamiseks ka..
10.99€
OHMAMA ANAALTAPP S suurus OHMAMA ANAALTAPP S suurus
Uus
Tootja: ÖHMAMA
Ohmama - valik mänguasju, mis muudavad anaalseksi meeldivalt nauditavaks. Silikoonist anaaltapp algajaleSuurus SKehasõbralik ja hüpoallergeenne silikoonFtalaadivabaKäepide ohutuks eemaldamiseksIdeaalne algajateleSuletud hügieenikotisÜldpikkus: 8,2 cmSisestatav pikkus 7,5 cmLäbimõõt: 2,3 cmVeel märje..
9.99€
OHMAMA METALLIST ANAALTAPP OHMAMA METALLIST ANAALTAPP
Uus
Tootja: ÖHMAMA
Ohmama - valik mänguasju, mis muudavad anaalseksi meeldivalt nauditavaks. Metallist anaaltapp edasijõudnuteleMetallistFtalaadivabaNiklivabaElegantne käepide ohutuks eemaldamiseksMetall on soojust juhtiv, seega saate tappi nii kuumutada kui jahutada. Aseta anaaltapp kuuma või külma vee sisse, vastava..
24.95€
OHMAMA TÄISPUMBATAV ANAALTAPP OHMAMA TÄISPUMBATAV ANAALTAPP
Uus
Tootja: ÖHMAMA
Ohmama - valik mänguasju, mis muudavad anaalseksi meeldivalt nauditavaks. Täispuhutav anaaltapp ulakatele paarideleTäispumbatavIdeaalne edasijõudnutelePikkus: 15,4 cmMaterjal: kummFtalaadivabaVeel märjema elamuse saamiseks kasutage rahustavat veepõhist libestit ning rõõmsamate hetkede jaoks tuimesta..
27.95€
Tootja: ÖHMAMA
Peeniserõngad kauakestvaks seksiksPeeniserõnga peamiseks eesmärgiks on aeglustada verevarustust erekteerunud peenises, säilitamaks erektsioon tunduvalt pikema aja vältel, võimendamaks orgasmi ning pidurdamaks enneaegset ejakulatsiooni.OmadusedSuurepärane komplekt 5 silikoonrõngast peenise jaoks Su..
10.99€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)