Menüü
Ostukorv

Anaaltapid

Anaaltapid
Tootja: You2Toys
Sügava naudingu hetkedeks! Väike, eriti tõhus, ekspertidele meeltmõõda! Lilla ergutav minipistik elastsel sõrmussõrmel. Pikkus 7,5 cm, Ø 1-2 cm. Materjal: TPE...
5.95€
Anaalkomplekt Jovial
-20 %
Tootja: You2Toys
Kõik ühes anaalmängukomplekt. 4 osaline silikoonist elastsete lelude komplekt. Anaaltapid, mida saab kasutada mõlemat pidi dildo ja pärlitena ning peeniserõngas. Mõõtmed: iminapaga tapp 16,7cm, Ø 4cm; koonusjas tapp 31cm, Ø 2,8; stopperiga tapp 16,2cm, Ø 3,4cm..
31.96€ 39.95€
Tootja: You2Toys
Rusikakujuline anaaltappHellitage ennast anaalrõõmudega!See nahavärvi anaalpistik köidab teie kujutlusvõimet rusika kujundusega. Kinnitage see painduv mänguasi praktilise iminapaga ja laske sel end tagant täita, pakkudes teile ääretult nauditavat stimulatsiooni!Täispikkus 13 cm, sisestussügavus 11 c..
14.95€
Tootja: Happyrabbit
Silikoonist anaaltapp roosa jänkusabagaSellel anaaltapil on õrn, kumer, sile ja siidine pealispind, täiusliku ümardatud otsaga, mis teeb tapi kasutamise mugavaks ja turvaliseks. Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele anaalseksi harrastajatele. Meestele mõjub anaaltapp eesnäärme masseerijana, ai..
29.95€
Tootja: Happyrabbit
Silikoonist anaaltapp roosa jänkusabagaSellel anaaltapil on õrn, kumer, sile ja siidine pealispind, täiusliku ümardatud otsaga, mis teeb tapi kasutamise mugavaks ja turvaliseks. Sobib ideaalselt algajatele. Meestele mõjub anaaltapp eesnäärme masseerijana, aitab kogeda tugevamaid orgasme. Naine saab ..
28.95€
Tootja: Fantasy For her
Silikoonist anaaltapp kalliskivigaKoonusekujuline pistikKorgil sädelev pärlSuurus LLuksus ja glamuur - ja lõbus - tagauksele!Täispikkus 9,6 cm, sisestuspikkus 8,1 cm Ø 4,4 cm. Silikoon, ABS.veekindelKlassikaline pepupistik, mille otsas on integreeritud läbipaistev pärl. Seda õrna ja siidist pistikut..
23.95€
Tootja: You2Toys
Koonusekujuline punane anaaltapp. Koonuse kuju tähendab, et see libiseb peaaegu iseseisvalt sisse ja lai alus tagab tapi paigal püsimise. Pistiku aluse külge on kinnitatud keerdus saba, mis on eriti pilkupüüdev. Täispikkus u. 18,5 cm, sisestussügavus u. 9,5 cm, Ø 1,3-3,3 cm. Materjal: silikoon...
14.95€
Tootja: You2Toys
Armas jänkusabaga anaaltappIdeaalne rollimänguks!Selle pisarakujulise roosa anaaltapiga saate oma igapäevasesse armuellu põneva hoo sisse! Sisestage mänguasi, nautige veetlevat ergutust ja lisaks võluge partnerit kuuma jänkuna, kellel on kiuslik pomponisaba!Kogupikkus 13 cm, sisestussügavus: 6 cm, t..
14.95€
Tootja: Secret play
Metallist anaaltapp kaunistusegaNii mehed kui naised võivad nautida selle metallist tapi pakutavat erutust nii seksi ajal kui ka üksinda mängides. Metallist tappi saab enne nautimist vastavalt soovidele kas soojendada või jahutada - lisab erootilistele fantaasiatele põnevust! Pange lihtsalt mõneks s..
23.95€
Tootja: Secret play
Metallist anaaltapp lilla kivikesegaNii mehed kui naised võivad nautida selle metallist tapi pakutavat erutust nii seksi ajal kui ka üksinda mängides. Metallist tappi saab enne nautimist vastavalt soovidele kas soojendada või jahutada - lisab erootilistele fantaasiatele põnevust!Meestele mõjub anaal..
15.95€
Tootja: You2Toys
Suureks rõõmuks tagant (ja eestpoolt)! Must läbipaistev vibreeriv tapp alusega. Kogupikkus 9,5 cm, Ø 2–4 cm. Neljatasemelist vibratsiooni on lihtne käivitada nupule vajutamisega. Materjal: TPE...
27.95€
Tootja: You2Toys
ANAALTAPP TÕUKEFUNKTSIOONIGATugeva iminapaga anaalvibraator7 vibratsioonirežiimi3 tõukekiirustPuldiga (juhtmega)Stimuleerivate soontegaMust anaaltapp seitsme vibratsioonireziimi / kolme kiirusega mootori otsas. Tugeva iminapaga alus. Täissuuruses: u. 16 cm. 3-4,5 cm läbimõõduga. Materjal: TPE. (Palu..
69.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)