Menüü
Ostukorv

C60+ Anabol Elite Testo testosteroonitõstja

C60+ Anabol Elite Testo testosteroonitõstja
C60+ Anabol Elite Testo testosteroonitõstja
Enim müüdud -9 %
C60+ Anabol Elite Testo testosteroonitõstja
C60+ Anabol Elite Testo testosteroonitõstja
C60+ Anabol Elite Testo testosteroonitõstja
29.95€
32.95€
  • Laos: Postitame samal päeval I Alates 69€ tasuta tarne
C60+ Anabol Elite Testo on väga tugev testosteroonitõstja, kuhu on taas sisse toodud vana hea Ekdisten, mis oli juba ammu ammu imerelvaks 80.ndate kulturistide ja jõutõstjate seas.

Madal testosteroon on mehe ja/või sportlase vaenlane, tänu millele tekib kergemini keharasv, depressioon, loidus, seksuaalse võimekuse ja lihasmassi vähenemine. 
Kui oled tundnud midagi sarnast, siis osta C60+ Anabol Elite Testo, mis tõstab meie naturaalse testosterooni taas üles. Lisaks ekdistenile on tootesse lisatud ka teisi toetavaid ja testosterooni mõjutavad aineid ja mineraale/vitamiine.

60 Anabol Elite Testo eesmärk on pakkuda väga suurt testosteroonitaseme tõusu,  täiendadavalt aitab toetada ja säilitada stabiilset  testosterooni taset. Tootes sisalduv Ekdsiteni / Ekdisteroon on olnud idabloki sportlaste salarelvaks jõu ja lihasmassi omandamisel. C60 + Anabol Elite Testo sisaldab seda olulist toimeainet kuni 20 korda rohkem kui konkureerivad tooted, mis väidetavalt on "tugevad".
See tähendab, et toode sobib ka sportlastele testimiseks- Anabol Elite Testo võetakse 60-päevase raviskeemi alusel ja selle eesmärk on suurendada organismi enda testosterooni tootmist ja seega pakkuda rohkem jõudu, rasvade põletamist ja paremat meeleolu ja tugevust.

Madal testosterooni tase võib harjutusi ebasoodsalt mõjutada ja te ei saa hiljem oma treeningprogrammist täielikult kasu. Seetõttu on see toode ideaalne oma eesmärkide maksimeerimiseks. Ja loomulikult pärsib meeste madal testosterooni tase ka seksuaalset soovi ja võimekust.

Madal testosterooni tase tähendab, et meestel on kõrgenenud naissuguhormoon östrogeen. Seda saab näha, vaadates peeglisse või enda ümber ja nähes naiselike vormidega mehi, nagu keskmine rasvumine ja naiselik rinnad.


Kuidas Anabol Elite Testo suurendab meeste enesetunnet?

Võtke Anaboli "buust", et saavutada uus, ilusam ja energilisem keha.

Lase oma kallimal muutust märgata , ära reklaami seda ette.

Juhend:
Võtke 4 kapslit 1-2 korda päevas. Üks annus peaks olema 30-60 minutit enne treeningut. 2-4 kapslit enne magama minemist.
Trennivabadel päevadel kuni 4 kapslit enne magamaminekut.


Sisaldab:
Lambalääts-300, 0 mg
Avena sativa-160,0 mg
Ecdysterone-150,0 mg
Piperiin-8, 0 mg Magneesium-464, 0 mg, 124% RDA *
C-vitamiin-100,0 mg, 125% RDA *
Tsink-15,0 mg, 150% RDA *
Vitamiin B6-4,2 mg, 300% RDA *
Vitamiin B12-80,0 ug, 3200% RDA *


Rohkem Teavet Ekdisteni Kohta :
Sellel on võimas anaboolne toime. Molekulaarsete toimemehhanismide poolest on ecdisen sarnane anaboolsete steroididega (see seondub lihasrakkudes olevate membraaniretseptoritega, liigub tsütoplasmaatiliste retseptoritega raku tuuma, kus see reguleerib nukleiinhapete sünteesi, mis omakorda reguleerib valgu biosünteesi).

Nagu arvukad uuringud on näidanud, hoolimata  sarnasusest anaboolsetelesteroidide struktuurile, ei ole ekdüstiinil eksogeense testosterooni ja anaboolsete steroidide kahjulikke kõrvaltoimeid. Ecdysteni pikaajaline kasutamine isegi suurtes annustes (1-2 kuud) ei põhjusta organismi peamiste hormoonide (kortisooli, kasvuhormooni, testosterooni, insuliini, kilpnääret stimuleeriva hormooni) häireid veres ja sellel ei ole mingeid kõrvaltoimeid maksale.

Ecdisen ei sisalda dopingut ja seda võib kasutada ilma piiranguteta dopinguvastases kontrollis. Samal ajal aitab ekdüsteeni (2-4 tabletti) kasutamine koos täiendava valgu tarbimisega kaasa tugevale anaboolsele toimele (tugevus vastab 40% - le methandrostenolooni vastavast annusest).

Allikas: Ezoteriker

Sisaldab: 100 kapslit
Kasutage 4 kapslit päevas enne magamaminekut. Kui trennipäev, siis võite jaotada nii: 2kps enne trenni ja 2kps enne magamaminekut.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.