Menüü
Ostukorv

Intense

Tootja: Intense
Hr Intense on tõepoolest 100% realistlik dildo, mis sobib ideaalselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele, on tõelise kujuga sileda ja siidise nahalaadse puudutusega.100% naturaalne värv, mis on valmistatud kummist ja PVC-st. Realistlik, tõeline tunne! hüpoallergeennePaindlikSuurus; 19,8 x 3,2 cmSo..
22.95€
Tootja: Intense
Hr Intense on tõepoolest 100% realistlik dildo, mis sobib ideaalselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele, on tõelise kujuga sileda ja siidise nahalaadse puudutusega.100% naturaalne värv, mis on valmistatud kummist ja PVC-st. Realistlik, tõeline tunne! hüpoallergeennePaindlikSuurus; 20 x 4,6 cmSoov..
22.90€
Tootja: Intense
Keanu annab Sulle äärmusliku võimu oma naudingute üle!Avastage oma mõnupunkte WAND Keanu Vibrating Ultimate abil. Võimas pehme ja sametine stimulaator on loodud vereringe suurendamiseks kõrge ekstaasi ja intensiivistunud aistingute jaoks.See mitmekäiguline võlukepike on valmistatud kõrgekvaliteedili..
39.95€
Tootja: Intense
Paradiis on intensiivne ja sellepärast avastage paradiisi koos võimsa Susyga - täiusliku jänku-vibraatoriga, mis stimuleerib teie kliitori iga osa. See on väga paindlik ja ergonoomiline 7 vibratsioonirežiimiga vibraator. Selles on kaks võimsat mootorit, üks ülaosas ja teine ​​kliitorstimulaatoril.Su..
28.90€
Tootja: Intense
Rabbit vibraator Intense Whisper on topeltstimulatsiooniga laetav vibraator, mis sobib ideaalselt Teie kehaga. See paindlik ja ergonoomiline vibraator on 12 erineva vibratsioonirežiimiga, sisaldades kahte väga võimsat ja vaikivat mootorit. Nagu kõik rabbit-vibraatorid, siis ka Intense Whisper vibraa..
38.90€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)