Menüü
Ostukorv

Latetobed

LATETOBED BENTY VIBRAATOR LATETOBED BENTY VIBRAATOR
Uus
Tootja: Latetobed
Latetobed vibraator "BENTY" G- punkti jaoksBentyl on ergonoomiline käepide, seda on väga lihtne kasutada ning käsitseda. Sellel pehmel ja kvaliteetsel silikoonvibraatoril on suur, ümar, veidi kumer ots, mis on loodud stimuleerima teie G-punkti 10 erineva vibratsioonifunktsiooniga.Ärge unustage mängu..
34.95€
LATETOBED COUBY JÄNKUVIBRAATOR LATETOBED COUBY JÄNKUVIBRAATOR
Uus
Tootja: Latetobed
Latetobed jänkuvibraator "COUBY"Couby on võimsa mootori ja lisastimulaatoriga vibraator, keda sa oma ellu vajad.Sellel on 8 vibratsioonifunktsiooni, kõik erinevad ja meeldivad, nii et saate katsetada ja leida selle, mis pakub teile kõige rohkem rõõmu. Lisaks on selle kvaliteetne silikoon pehme ja si..
35.95€
LATETOBED FITTY 2 - DUMBELL KEGELI PALLID 52 GR LATETOBED FITTY 2 - DUMBELL KEGELI PALLID 52 GR
Uus
Tootja: Latetobed
TUPELIHASTE TREENIMISE KUULIDTugevdage oma tupelihaseid ja vaagnapõhja Fitty 2 abil.Nendel Kegeli pallidel on pehme ja painduv silikoon, mis sobib ideaalselt teie harjutuste mugavaks ja lihtsaks sooritamiseks. Iga palli seest leiate väiksemad ja tugevamad pallid, mille liikumist tunnete igal sammul...
10.95€
LATETOBED FITTY 3 - DUMBELL KEGELI PALLID 62 GR LATETOBED FITTY 3 - DUMBELL KEGELI PALLID 62 GR
Uus
Tootja: Latetobed
TUPELIHASTE TREENIMISE KUULIDTugevdage oma tupelihaseid ja vaagnapõhja Fitty 3 abil.Nendel Kegeli pallidel on pehme ja painduv silikoon, mis sobib ideaalselt teie harjutuste mugavaks ja lihtsaks sooritamiseks. Iga palli seest leiate väiksemad ja tugevamad pallid, mille liikumist tunnete igal sammul...
10.95€
LATETOBED MORTON G-PUNKTI VIBRAATOR LATETOBED MORTON G-PUNKTI VIBRAATOR
Uus
Tootja: Latetobed
Latetobed väike G-punkti vibraatorVäike mugav stimulaator, mis sobib ideaalselt G-punkti stimuleerimiseks.Mortonil on võimas vibratsioon ning pehme ja siidine pealispind. See sobib suurepäraselt masturbatsiooniks, aga ka paarina mängimiseks.Ärge unustage mänguasja eluea maksimeerimiseks puhastada se..
8.95€
LATETOBED SLIPER JÄNKUVIBRAATOR LATETOBED SLIPER JÄNKUVIBRAATOR
Uus
Tootja: Latetobed
Latetobed jänkuvibraator "SLIPER"Teie kollektsioonis lihtsalt peab olema Sliper - väga meeldiva kliitoristimulaatoriga vibraator.Sliperil on ergonoomiline käepide, seda on väga lihtne kasutada ning käsitseda. Sellel pehmel ja kvaliteetsel silikoonvibraatoril on ümar, veidi kumer ots, mis on loodud s..
34.95€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)