Menüü
Ostukorv

Pipedream Extreme

 ARMUNUKK ALGAJA BECKYTäispuhutav armunukk3 naudinguaukuNägu on trükitudElusuurune Becky!See armunukk paistab silma ilusa prinditud näo ja juuste tõttu. Kolm naudinguauku on maksimaalse lõbu saamiseks kutsuvad ja tihedad.Materjal: PVC...
29.95€
Tema armastuseaugud kerjavad teie lõbusõidulaeva! Fatty Patty on suur ning kirglik armunukk. Kui teil on kirg suuremate naiste vastu, siis see nukk on just teie jaoks! Nukul on 3 ava: suu, vaginaalne, anaalne. Soovitus: Parema elamuse saamiseks kasutada veepõhist libestit. Peale kasutamist peske nuk..
24.95€
 Armunukk "Just Jug´s"Elusuuruses nahavärvi seksnukktrükitud näo ja juustega3 naudinguaukuLaialihoidvate jalgadegaSuurte rindadega ilus blondiin, millel on tihedad naudinguaugud ning prinditud nägu ja juuksed. Seisvas asendis laialihoidvate jalgade ja kergelt painutatud kätega. Ideaalne uudishi..
26.95€
Saage tuttavaks Justin Bieberiga, vabandust... Just-in Beaveriga! See popstaarist inspireeritud kumminukk, mida on oodatud juba kaua, küll ei laula ega tantsi, vaid on pühendunud 100% sinule, täitmaks sinu salajasi fantaasiaid voodielus!Materjal: vinüülKahe läbipaistva avaga ning "peenis"Mõeldud nii..
28.95€
TÄISPUHUTAV SEKSINUKK "MILF"Elusuuruses kaunitar!See seksinukk paistab silma kauni, prinditud näo ja juuste poolest. Kolm naudinguauku on maksimaalselt lõbusalt suurepäraselt kitsad.Materjal: PVC.Soovitav on kasutada oma lemmik veepõhist libestit. Peale armunuku kasutamist peske sooja vee ja seebiga..
29.95€
Mandy, see võrratult seksikas naine, ei ütle sulle kunagi EI, ta on nõus ellu viima kõik sinu salajased fantaasiad. Mitte iga mees ei ole leidnud enda kõrvale unistuste naist, seepärast on tehnoloogia leidnud võimaluse pakkuda meestele ülimat rahuldust elusuuruses seksikate nukkude näol. Elusuu..
2 299.00€
Nautige PDX masturbaatorit nagu ei kunagi varem! Sellel masturbaatoril on vibreeriv kuulike, mille saate masturbaatorisse sisestada, et naudingut kahekordistada! Tänu FantaFlesh materjalile on see ülimalt realistlik.Funktsioonid:Vibreeriva kuuligaFtalaadivaba3 LR44 patareid (komplektis)Mõõdud: 12,5 ..
20.95€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)