Menüü
Ostukorv

Pretty Love

Tootja: Pretty Love
Selle pehme, kuid tugeva peeniserõngaga saavutate tugeva erektsiooni ja võimsad orgasmid. Reguleeritava klambriga saate vastavalt peenise suurusele kinnitada enda jaoks soovitud surve. Surve ei tohiks olla liiga õrn. Vibratsiooninuppu vajutades saate voodielu uuele tasemele tõsta. Selle mootor on võ..
16.50€
Tootja: Pretty Love
Elegantne ja kvaliteetne vibraator koos kliitorstimulaatoriga. Sellel on kahekordne stimulatsioon - tundke sügavaid vibratsioone G-punktil samal ajal, kui kliitorstimulaator teie kliitorit stimuleerib. Võimas, kuid vaikne mootor.7 erinevat vibratsiooni režiimi3 erinevat vibratsioonilainetSiidiselt s..
32.90€
Tootja: Pretty Love
Selle 12 funktsiooniga kahekordse vibreeriva munaga saate nauditavaid massaaže ja uskumatut stimulatsiooni nii seest kui ka väljast. Saate seda kasutada masturbeerimiseks, kuid võite ka need munad asetada enda ja partneri vahele kosmilise orgasmi jaoks.Kujundatud USA-s kõrgeimate kvaliteedistandardi..
22.00€
Tootja: Pretty Love
TUPELIHASTE TREENIMISE KOMPLEKT MASSEERIVATE KUULIKESTEGASee komplekt sisaldab 3 erineva suuruse ja kaalukategooriaga Kegeli palli, mida saate kasutada vastavalt oma eelistustele ja vajadustele. Need sobivad ideaalselt teie tupelihaste treenimiseks ning on lihased muutuvad seeläbi tugevamaks ja pain..
41.95€
Tootja: Pretty Love
Elegantne ja kvaliteetne vibraator koos kliitorstimulaatoriga. Sellel on kahekordne stimulatsioon - tundke sügavaid vibratsioone G-punktil samal ajal, kui kliitorstimulaator teie kliitorit stimuleerib. Võimas, kuid vaikne mootor. Valmistatud meditsiinilisest silikoonist.30 erinevat vibratsiooni reži..
32.90€
Tootja: Pretty Love
Elegantne ja kvaliteetne vibraator koos kliitorstimulaatoriga. Sellel on kahekordne stimulatsioon - tundke sügavaid vibratsioone G-punktil samal ajal kui kliitorstimulaator teie kliitorit stimuleerib. Võimas, kuid vaikne mootor.30 erinevat vibratsiooni režiimi.ABS / TPR silikoon, austage oma keha ja..
32.90€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)