Menüü
Ostukorv

XOUXOU

Tootja: XOUXOU
Mälufunktsiooniga jänkuvibraatorÄärmiselt pehme, paindlik ja mõnus küüliku vibraator2 võimsat mootoritMälu funktsioonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabel12 vibratsioonirežiimiÄärmiselt painduv kliitori stimulaatoriga vibraator imelisteks naudinguhetkedeks: samal ajal kui painduv võll masseerib inte..
69.90€
Tootja: XOUXOU
Kahe mootori ja mälufunktsiooniga jänkuvibraatorÄärmiselt pehme, paindlik ja mõnus küüliku vibraatorPraktilise rõngakujulise käepidemega2 võimsat mootorit7 vibratsioonirežiimiga - juhitakse eraldiMälu funktsioonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabelKuum igakülgne naudingute pakkuja! Paindlik kli..
89.90€
Tootja: XOUXOU
Mälufunktsiooniga jänkuvibraator, mis rõõmustab tuppe, G-punkti ja kliitorit korragaKüüliku vibraator vasakule/paremale pöörlemisega2 võimsat mootorit, 4 režiimiMälu funktsioonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabelSellel vibraatoril on massaažipärlid, mis pakuvad unustamatut naudingut. Massaažip..
79.90€
Tootja: XOUXOU
Vibrokuul 12 vibratsioonirežiimigaSooneline tekstuurNahasõbralik silikoonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabelKiigutab naudingutunnelit ja naudingukohti!Veekindel vibrokuul väljaulatuvate, stimuleerivate soontega sise- ja välispiirkondade rõõmustamiseks. Vibrokuul sobib suurepäraselt ka tõhusaks vaagnapõ..
54.95€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)