Menüü
Ostukorv

Raamatud ja kalendrid

Tootja: Muu
Autor: Mihkel Oja. Käsiraamat meestele. Mida naised meestelt tahavad? Naiste fantaasiad, enneaegse ejakulatsiooni kontrollimine, naise anatoomia ning kuidas naisele vapustavaid orgasme pakkuda ja palju muud. 150lk...
14.95€
Maksudeta:14.95€
Tootja: Muu
Autor: Daniel Odier. Jutustades oma isiklikust kogemusest, kergitab autor loori ühe inimkonna kõige vanema tarkuse – tantra ees. Ühtlasi pakub ta mõtteainet selle kohta, kuidas kahekesi tõelist ühendust luua. Mis viisil jõuda ekstaasini ja maitsta tantristliku erootika rõõme, milles vaimsus ja seksu..
13.55€
Maksudeta:13.55€
Tootja: Muu
Autor: David Deida. Kas oled valmis avatult kogema sügavat armastust ja naudinguid? Iga naine teab seda muinasjuttu, et tuleb leida vaid õige mees, pakkuda talle, mida ta tahab ja vajab, ning ta armastab sind elu lõpuni. Aga kui see müüt, mida sul on kästud uskuda, osutub valeks – kui sa tajud sü..
17.25€
Maksudeta:17.25€
Ülesannetega advendikalender paaridele
Enim müüdud -40 %
Tootja: Muu
Jõuluperioodil saate maiustada põneva erootikaga, sest selles advendikalendris on paaridele iga päev põnevaid ülesandeid, nii et neil oleks koos palju ägedaid seiklusi. Seal on roosad, sinised ja kollased uksed - see teeb kohe selgeks, kellel on lubatud millist ust avada. Kui ta on roosa, peab ta uk..
1.77€ 2.95€
Maksudeta:1.77€
KĀMASŪTRA
Laost otsas
Vātsyāyana on öelnud: „Seda teost ei tohiks käsitleda pelgalt oma ihade rahuldamise vahendina. Inimene, kes tunneb armuteaduse põhimõtteid, hoiab au sees dharma’t, artha’t ja kāma’t ning austab teiste inimeste kombeid, valdab meisterlikult ka oma meeli.Teisisõnu saavutab intelligentne ja mõistlik in..
22.99€
Maksudeta:22.99€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)