Menüü
Ostukorv

Tupekuulid

Tupekuulid
Tootja: Playcandi
Need armupallid pakuvad stimulatsiooni ja treenivad samal ajal ka teie vaagnapõhjalihaseid! Pallidel on valget värvi detailid, mis stimuleerivad tupe sisemust sisestamise ajal. Pehmest silikoonist. Soovitav kasutada vee baasil põhinevat libestit. Armupallide regulaarsel kasutamisel treenite vaagnapõ..
19.95€
Tootja: NMC
Naised armastavad seda kuuli mitte ainult selle trendika lilla kujunduse, vaid ka selle 10 vibratsioonirežiimi tõttu. Kindlasti saate selle väikese väljavalituga kogeda palju ekstaatilist naudingut! Kuuli saab laadida kaasasoleva USB-kaabli abil. 5,2 cm pikk, Ø 2,4 cm. ABS...
34.95€
Tootja: NMC
See väike naudingupakkuja, lilla vibro-kuul, on väga eriline mänguasi, kuna selle sametine sile pind, mis näeb välja nagu kruvi, pakub erilist naudingut teie intiimpiirkonnas! Kui kuul on paigaldatud, saate nautida 7 vibratsioonirežiimi ja 3 kiirust. Režiime ja kiirust saab juhtida juhtmega kaugjuht..
24.95€
Tootja: You2Toys
Rõõmuekspert! Sisestage need armupallid ükshaaval. Lülitage sisse vaikne vibratsioon ja nautige intensiivset tunnet. Vahetult enne haripunkti jõudmist saate seda aistingut intensiivistada, tõmmates kuulid aeglaselt välja. Juhtimisseadmega hügieeninööris 4 valget armupalli (Ø 3,5 cm). Kogupikkus: 63..
16.95€
Tootja: You2Toys
Võimas naudingutrio! Lilla armukuulide trio vibreerivate sisepallide ja väljatõmbamisaasaga. Täispikkus 17 cm, kuuli Ø 3,5 cm. Kaal 80 g. Silikoon, ABS, PU...
17.95€
You2toys raskemad armukuulid You2toys raskemad armukuulid
Enim müüdud
Tootja: You2Toys
Lõbus treening! Selle raskema tupekuuliga saate oma vaagnapõhjalihaseid treenida millal ja kus iganes soovite - saate seda siis ka seksi ajal harjutada! Külgedel olevate soonte ja tagasitõmmatava pulgaga. Must. Ø 3,1 cm, 80 g. Materjal: silikoon...
7.95€
Tootja: You2Toys
Suured ekstra suurt naudingut pakkuvad lillad armukuulid, läbimõõduga 5 cm ja pöörlevate sisemiste vibrokuulidega. Silikoonist ühendus ja tagasitõmbesilmus. Nende pallide kandmine treenib tõhusalt vaagnapõhjalihaseid! Kogupikkus: 22 cm (väljatõmbeaas kaasaarvatud). Ø 5 cm. Kaal: 167 g. ABS, silikoon..
19.95€
BE GOOD TONIGHT KEGELI PALLID BE GOOD TONIGHT KEGELI PALLID
Uus -19 %
Tootja: BGT
TUPELIHASTE TREENIMISE KUULIDTugevdage oma tupelihaseid ja vaagnapõhja nende hõlpsalt sisestavate tupekuulikeste abil. See hämmastav kegeli treeningkomplekt aitab teie vaagnalihaseid tugevamaks muuta, et kogeda suuremaid ja võimsamaid orgasme. Need erakordsed Kegeli pallid võivad aidata ka pärast sü..
29.95€ 36.95€
Tootja: ENGILY ROSS
TUPELIHASTE TREENIMISE KOMPLEKTENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parim..
21.75€
ENGILY ROSS -TAYLOR 2.0 KEGELI TREENINGKOMPLEKT ENGILY ROSS -TAYLOR 2.0 KEGELI TREENINGKOMPLEKT
Uus
Tootja: ENGILY ROSS
TUPELIHASTE TREENIMISE KOMPLEKTENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parim..
29.95€
Tootja: GOGASM
GOGASM- ORGASM TO GO ARMUPALLIDArmupallid tupele ja pärakule- sees omakorda pöörlevad pallidÜhendatud silikoonpaelagaSuur pall sisestatakse vagiinasseVäiksem pall on päraku jaoksPäeva jooksul saab seda diskreetselt kandaSobib meelelahutuseks ja treenimiseksTreeningseade ja sekslelu ühes!Armastuspall..
29.95€
LATETOBED FITTY 1 - KEGELI PALL 35 GR LATETOBED FITTY 1 - KEGELI PALL 35 GR
Uus
Tootja: Latetobed
TUPELIHASTE TREENIMISE KUULTugevdage oma tupelihaseid ja vaagnapõhja Fitty 1 abil.Sellel Kegeli pallil on pehme ja painduv silikoon, mis sobib ideaalselt teie harjutuste mugavaks ja lihtsaks sooritamiseks. Sobib ideaalselt algajatele. Armupalli sees on väiksem ja tugevam kuul, mille liikumist tunnet..
9.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)