Menüü
Ostukorv

FETISH ADDICT

Tootja: FETISH ADDICT
NARMASTEGA PIITSFetish Addict on mõeldud kõige intensiivsemate ja süngemate naudingute armastajatele, süüvige FETISH ADDICTi ja nautige oma seksuaalsust nagu ei kunagi varem.Väikese suurusega flogger, mis sobib ideaalselt kaasa võtma kuhu iganes soovite ja kasutate seda siis, kui soovite ja kel..
9.95€
Tootja: FETISH ADDICT
LABAPIITSFetish Addict kollektsiooniga saate avastada oma kõige fetišistlikuma ja ulakama külje.See labapiits sobib suurepäraselt domineerimiseks, kaotamata stiili ja fetišismi. Sellel on punane keskosa, mustal aga ülemisel XOXO-kujulised lõiked. Need jaotustükid muudavad motiivi mitte ainult väga k..
11.95€
Tootja: FETISH ADDICT
SUUR PUNUTUD PIITS 85CMFetish Addict on mõeldud kõige intensiivsemate ja süngemate naudingute armastajatele, süüvige FETISH ADDICTi ja nautige oma seksuaalsust nagu ei kunagi varem.Suur flogger - kombinatsioon kõige meeldivamast: Ergonoomilise käepidemega, punutud piitsaosa ja otsas flogger sab..
18.95€
Tootja: FETISH ADDICT
SUUR PUNUTUD PIITSFetish Addict on mõeldud kõige intensiivsemate ja süngemate naudingute armastajatele, süüvige FETISH ADDICTi ja nautige oma seksuaalsust nagu ei kunagi varem.Flogger kõige julgematele. Sellel piitsal on mitu punutud nööri, mille otstes on väikesed narmad, mis on ideaalsed sama..
18.95€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)