Menüü
Your Cart

Minivibraatorid

Minivibraatorid
Tootja: You2Toys
See patareitoitega G-punkti vibraator rõõmustab teid oma võimsa vibratsiooniga. Seda saab kasutada mitte ainult G-punkti stimuleerimiseks, vaid ka kliitori, nibude stimuleerimiseks. Laske oma kujutlusvõimel lennata. Täispikkus 15,5 cm, Ø 1,5 - 2,7 cm. ABS. Palun tellige patareid eraldi (1 x AA)!..
6.95€
Maksudeta:6.95€
Tootja: Rocks off
Tõeliselt ilus ja kvaliteetne minivibraator, mis pulseerib ja vibreerib kümne erineva rütmiga. Pole vaja patareisid, kuna Rocks Off Ignition minivibraatorit saab laadida. Vajalik kaabel on komplektis, kuid kui soovite minivibraatorit toiteallikaga laadida, tellige sobiv vahelduvvooluadapter eraldi. ..
34.50€
Maksudeta:34.50€
Tootja: You2Toys
Lillakas huulepulga kujuga minivibraator...
9.95€
Maksudeta:9.95€
Tootja: You2Toys
Ideaalne liikvel olles! Kinnitage see väike mikrofoni kujuline vibraator oma võtmete komplekti külge ja siis võib see alati teiega olla. Must / roosa. Täispikkus 6,5 cm, Ø 1-2 cm. Materjal: ABS. Sisaldabpatareisid. Teave: patareipesas on niinimetatud mittekontaktsed ribad, mis takistavad patarei..
7.95€
Maksudeta:7.95€
Tootja: You2Toys
Ergonoomilise kujuga laetav vibraator annab naise intiimpiirkonnale naudingut seitsme vibreerimisrežiimi abil, mida saab nupuvajutusega reguleerida! Värvus:lilla. Täispikkus 12 cm, laius max. 4 cm. Materjal: Metallkattega ABS, ftalaadivaba vastavalt EL määrusele REACH. Komplekti kuulub USB-kaabel...
69.95€
Maksudeta:69.95€
Tootja: You2Toys
Ideaalne naistele oma erootilise piirkonna stimuleerimiseks! Võimas vibraator koos liikuva massaažipalliga kaarjas tipus. Lavendari värvi. Pikkus ca. 13,5 cm, Ø ca 1,5 cm. Materjal: ABS PU-kattega, metall. (Palun tellige patareid eraldi: 1 x AAA)...
24.95€
Maksudeta:24.95€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)