Menüü
Ostukorv

Swede

Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL BLISSFULVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahale ..
18.95€
Maksudeta:18.95€
Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL SPIRITUALVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahale ning..
18.95€
Maksudeta:18.95€
Senze massaažiküünal TEASING
Laost otsas
Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL TEASINGVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahale ning p..
18.95€
Maksudeta:18.95€
Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL VITALIZINGVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahal..
18.95€
Maksudeta:18.95€
TAIMNE AFRODISIAAKUM Massaažiõli DIVINITY 150 ml
Uus
Tootja: Swede
See professionaalse kvaliteediga massaažiõli on taimne afrodisiaakum, mis koosneb hoolega valitud taimeõlide segust,puhaste eeterlike õlide segust.afrodisiaakumassaažiõli 100% vegan Maitse ja lõhn: greip, palmarosa, petitgrain150 mlKanna õli nahale ja alusta massaažiga. Parema kogemuse saa..
19.95€
Maksudeta:19.95€
TAIMNE AFRODISIAAKUM Massaažiõli ECSTATIC 150 ml
Uus
Tootja: Swede
See professionaalse kvaliteediga massaažiõli on taimne afrodisiaakum, mis koosneb hoolega valitud taimeõlide segust,puhaste eeterlike õlide segust.afrodisiaakumassaažiõli 100% vegan Maitse ja lõhn: jasmiin, ylang ylang 150 mlKanna õli nahale ja alusta massaažiga. Parema kogemuse saami..
19.95€
Maksudeta:19.95€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)