Menüü
Ostukorv

Swede

Senze afrodisaakumiga massaažiküünal AROUSING Senze afrodisaakumiga massaažiküünal AROUSING
Uus
Tootja: Swede
SWEDE SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL AROUSING - sidrun, pipar, eukalüptVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage kü..
17.95€
Senze afrodisaakumiga massaažiküünal DIVINITY Senze afrodisaakumiga massaažiküünal DIVINITY
Uus
Tootja: Swede
SWEDE SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL DIVINITY - GREIP, PALMAROSA, PETITGRAINVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal..
17.95€
Senze afrodisaakumiga massaažiküünal ECSTATIC Senze afrodisaakumiga massaažiküünal ECSTATIC
Uus
Tootja: Swede
SWEDE SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL ECSTATIC - jasmiin, ylang-ylangVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage ..
17.95€
Senze afrodisaakumiga massaažiküünal EUPHORIA Senze afrodisaakumiga massaažiküünal EUPHORIA
Uus
Tootja: Swede
SWEDE SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL EUPHORIA - vanilla, sandlipuuVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage kü..
17.95€
Senze afrodisaakumiga massaažiküünal SEDUCTION Senze afrodisaakumiga massaažiküünal SEDUCTION
Uus
Tootja: Swede
SWEDE SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL SEDUCTIONVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli ..
17.95€
Senze afrodisaakumiga massaažiküünal TRANQUILITY Senze afrodisaakumiga massaažiküünal TRANQUILITY
Uus
Tootja: Swede
SWEDE SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL TRANQUILITYVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õl..
17.95€
Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL BLISSFULVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahale ..
18.95€
Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL TEASINGVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahale ning p..
18.95€
Tootja: Swede
SENZE MASSAAŽIKÜÜNAL VITALIZINGVürtsitage oma armuelu sooja ja sensuaalse küünlamassaažiga. Põledes muutub küünlavaha soojaks massaažiõliks.Massaažiküünal pakub teile võimalust nautida intiimset massaaži. Laske küünlal 15 – 20 min põleda, kustutage küünal ning valage küünlale tekkinud õli nahal..
18.95€
Tootja: Swede
See professionaalse kvaliteediga massaažiõli on taimne afrodisiaakum, mis koosneb hoolega valitud taimeõlide segust,puhaste eeterlike õlide segust.afrodisiaakumassaažiõli 100% vegan Maitse ja lõhn: jasmiin, ylang ylang 150 mlKanna õli nahale ja alusta massaažiga. Parema kogemuse saami..
19.95€
TAIMNE AFRODISIAAKUM Massaažiõli SEDUCTION 150 ml
Uus
Tootja: Swede
See professionaalse kvaliteediga massaažiõli on taimne afrodisiaakum, mis koosneb hoolega valitud taimeõlide segust,puhaste eeterlike õlide segust.afrodisiaakumassaažiõli 100% vegan Maitse ja lõhn: nelk, apelsin, lavendel150 mlKanna õli nahale ja alusta massaažiga. Parema kogemuse saamiseks massaaži..
19.95€
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)