Menüü
Ostukorv

BAILE

Tootja: BAILE
Selle klassikalise pea ja avatud alusega dildoga avastate, mis on tõeline nauding. See kohandub naha temperatuuriga ja sobib suurepäraselt samuti ka anaalseks mängimiseks. Dildot on võimalik painutada sobivasse asendisse.Disainitud USAs kõrgeimate kvaliteedistandarditega.Omadused:PainutatavMõõdud: 1..
7.90€
Tootja: BAILE
Need masturbaatorid on valatud teie lemmikstaaridest, jäljendades ka kõige kõige väiksemaid detaile. Veelgi suurema naudingu saamiseks on sellel vibreeriv funktsioon, mida saate hõlpsalt aktiveerida. Pehme revolutsiooniline kasutusvalmis masturbaator sisaldab imemise efekti loomiseks õhukambrei..
29.95€
MASTURBAATOR "ANGEL" MASTURBAATOR "ANGEL"
Uus
Tootja: BAILE
Angel enticement masturbaatorOmadused:Siidiselt sile TPETekstureeritud tunnelEriti pehmeÜhildub veepõhiste määrdeainetegaLihtne puhastadaPikkus: 15,5Pärast kasutamist pese sooja vee ja neutraalse seebiga. Mänguasja eluiga on pikem, kui kasutate spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahendeid, m..
9.90€
Peenisemansett 13 cm Peenisemansett 13 cm
Uus
Tootja: BAILE
PeenisepikendajaKuna suurus siiski on oluline, saavutate selle peenisemansetiga pikkust kuni 13 cm. Realistliku disaini ja hõlpsasti puhastatava mansetiga saab teie seksuaalsuhteid täiuslikult parandada.Omadused:Värv: läbipaistev lillaMaterjal: TPRToode on sobilik eriti neile, kes soovivad anda nais..
7.50€
Peenisemansett munandihoidjaga 11,5cm Peenisemansett munandihoidjaga 11,5cm
Uus
Tootja: BAILE
PeenisepikendajaKuna suurus siiski on oluline, saavutate selle kvaliteetse peenisemansetiga pikkust kuni 11,5 cm. Realistliku disaini ja hõlpsasti puhastatava mansetiga saab teie seksuaalsuhteid täiuslikult parandada.Omadused:Munandihoidjaga peenise varrukas:Ideaalne ka neile meestele, kellel on enn..
13.95€
Peenisemansett munandihoidjaga 13,5cm Peenisemansett munandihoidjaga 13,5cm
Uus
Tootja: BAILE
PeenisepikendajaKuna suurus siiski on oluline, saavutate selle kvaliteetse peenisemansetiga pikkust kuni 13,5 cm. Realistliku disaini ja hõlpsasti puhastatava mansetiga saab teie seksuaalsuhteid täiuslikult parandada.Omadused:Munandihoidjaga peenise varrukas:Ideaalne ka neile meestele, kellel on enn..
13.95€
Peenisemansett vibratsiooniga 16,5cm Peenisemansett vibratsiooniga 16,5cm
Uus
Tootja: BAILE
Vibratsiooniga peenisepikendajaToode on sobilik eriti neile, kes soovivad anda naisele maksimaalse naudingu. Paljude detailidega -  võimas vibreeriv kuul, mis stimuleerib teie partneri kliitorit; Manseti vastasküljel mänguline anaalstimulaator.Saate laiust, pikkust ja naudingut!Omadused:Realist..
19.95€
PEENISERÕNGAS "PLEASURE TONGUE" PEENISERÕNGAS "PLEASURE TONGUE"
Uus
Tootja: BAILE
Topeltvibratsioon ja topelt nauding. See keel vibreerib kliitori- või anaaltsoonis, sõltuvalt, mis pidi kasutate.Omadused: 10-funktsiooniline vibratsioonPeeniserõngas3 LR44 patareid (kaasas)Materjal: TPRVärv: roosaVibratsiooni revolutsioon on käes!..
16.95€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)