Menüü
Ostukorv

CHISA NOVELTIES

Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusMõõtmed: 17 cm x 4,1 cm..
14.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusMõõtmed: 17 cm x 3,6 cm..
14.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
PEENISE - JA MUNANDIRÕNGAS VIBREERIVA KUULIGASoovite rutiinist välja? Selle vibreeriva rõngaga pääsete. Vibreeriv peeniserõngas pakub naudingut nii sulle kui sinu partnerile. Veel märjema elamuse saamiseks kasutage veebaasil libesteid.Omadused:Materjal: TPE, ftalaadivabaMõõdud: Suur rõngas (üle muna..
9.95€
Peenise helmesrõngad 3tk Peenise helmesrõngad 3tk
Enim müüdud
Tootja: CHISA NOVELTIES
FtalaativabaVärv: mustToote mõõdud: Rõngas 1: 3,1 cm x 2 cm. 2. rõngas: 3,2cm x 2,05cm. 3. rõngas: 3,6 cm x 2,1 cmMaterjal: TPEOmadused:Nende rõngastega püsite kauem. Sisaldab kolme erinevat suurust. Ülimalt veniv...
3.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
FtalaativabaVärv: läbipaistevToote mõõdud: Rõngas 1: 3,1 cm x 2 cm. 2. rõngas: 3,2cm x 2,05cm. 3. rõngas: 3,6 cm x 2,1 cmMaterjal: TPEOmadused:Nende rõngastega püsite kauem. Sisaldab kolme erinevat suurust. Ülimalt veniv...
3.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
3 peeniserõngaga komplekt. Väga venivad ja erineva kujuga peeniserõngad.Omadused:3 rõngastReguleeritavFtalaadivabaTPELäbimõõt: 1,6cm..
4.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
3 peeniserõngaga komplekt. Väga venivad ja erineva kujuga peeniserõngad. Sobivad igas mõõdus peenisele.Omadused:3 rõngastReguleeritavFtalaadivabaTPELäbimõõt: 1,6cm..
4.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik nahavärvi munanditega dildo.Omadused:Väga pehme ja painduvFtalaadivabaPVCIminappT-SkinMõõtmed: 12 cm x 3,5 cm..
8.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
PEENISERÕNGADÜlitugeva erektsiooni jaoks! Komplektis 3 suurust. Kasutage ühte korraga või kõiki kolme. Väike rõngas- maximum erektsiooni jaoks; keskmine rõngas- tugeva erektsiooni jaoks; suurem rõngas- kesmise erektsiooni jaoks. Rõngast on võimalik ka asetada munandite taha, mistõttu võimaldab püsid..
6.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Suurepärane masturbaator üksildasteks öödeks! Reaalne tunnetus. Te mitte ainult ei naudi masturbeerimist, vaid treenite end ka kestvamateks öödeks! Funktsioonid:Mõõdud: 13,5 x 7 cmVeekindel: JahMaterjal: t-skin, ftalaadivabaKasutusjuhend:Eemaldage kork ning kasutage oma lemmik veepõhise libesti..
12.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Kolmest klassikalisest peeniserõngast koosnev komplekt (sinine, must, läbipaistev)Selle peenise rõngaste komplektiga saate partneriga sensatsioonilisi elamusi ning püsite kauem. Ülimalt vastupidav ning erektsiooni toetav. Nahale ohutu; elastne ja vastupidav. Võite kasutada ühte rõngast või kõiki kol..
3.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Selle peenise rõngaste komplektiga saate partneriga sensatsioonilisi elamusi. Ülimalt vastupidav ning erektsiooni toetav. Nahale ohutuOmadused:Materjal: TPEToote mõõdud: 3,7cm x 1,4cmVärv: mustFtalaadivaba4 erinevat rõngast..
5.50€
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)