Menüü
Ostukorv

CHISA NOVELTIES

Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappMõõtmed: 17,1 cm x 4,1 cm..
11.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Nahavärvi dildo, millel on realistlik ning kergelt kaardus keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappMõõtmed: 18,5 cm x 5 cmVeel märjema elamuse saamiseks kasutade veepõhist libestit. Mängu..
13.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Nahavärvi dildo, millel on realistlik keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappMõõtmed: 20 cm x 4,1 cmVeel märjema elamuse saamiseks kasutade veepõhist libestit. Mänguasja puhastamine: soo..
13.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusMõõtmed: 17,2 cm x 4,1 cmVeel märjema elamuse saamiseks kasutade veepõhist l..
16.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusVärvus: tumepruunMõõtmed: 17 cm x 3,6 cm..
15.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
PEENISE - JA MUNANDIRÕNGAS VIBREERIVA KUULIGASoovite rutiinist välja? Selle vibreeriva rõngaga pääsete. Vibreeriv peeniserõngas pakub naudingut nii sulle kui sinu partnerile. Veel märjema elamuse saamiseks kasutage veebaasil libesteid.Omadused:Materjal: TPE, ftalaadivabaMõõdud: Suur rõngas (üle muna..
9.95€
Käerauad "Luxury Fetis"
Uus
Tootja: CHISA NOVELTIES
Tänu mugavale pandlale on need täielikult reguleeritavad ning tänu konksule, mis ühendab mõlemad käerauad, on neid väga mugav eemaldada ja kinnitada.Omadused:ReguleeritavMõõdud: 30,5 cm x 6,3 cm..
10.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
3 peeniserõngaga komplekt. Väga venivad ja erineva kujuga peeniserõngad.Omadused:3 rõngastReguleeritavFtalaadivabaTPELäbimõõt: 1,6cm..
4.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
3 peeniserõngaga komplekt. Väga venivad ja erineva kujuga peeniserõngad. Sobivad igas mõõdus peenisele.Omadused:3 rõngastReguleeritavFtalaadivabaTPELäbimõõt: 1,6cm..
4.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Suurepärane masturbaator üksildasteks öödeks! Reaalne tunnetus. Te mitte ainult ei naudi masturbeerimist, vaid treenite end ka kestvamateks öödeks! Funktsioonid:Mõõdud: 13,5 x 7 cmVeekindel: JahMaterjal: t-skin, ftalaadivabaKasutusjuhend:Eemaldage kork ning kasutage oma lemmik veepõhise libesti..
12.95€
Peeniserõngaste komplekt, 3tk Peeniserõngaste komplekt, 3tk
Enim müüdud
Tootja: CHISA NOVELTIES
Kolmest klassikalisest peeniserõngast koosnev komplekt (sinine, must, läbipaistev)Selle peenise rõngaste komplektiga saate partneriga sensatsioonilisi elamusi ning püsite kauem. Ülimalt vastupidav ning erektsiooni toetav. Nahale ohutu; elastne ja vastupidav. Võite kasutada ühte rõngast või kõiki kol..
4.50€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Selle peenise rõngaste komplektiga saate partneriga sensatsioonilisi elamusi. Ülimalt vastupidav ning erektsiooni toetav. Nahale ohutuOmadused:Materjal: TPEToote mõõdud: 3,7cm x 1,4cmVärv: mustFtalaadivaba4 erinevat rõngast..
5.50€
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)