Menüü
Ostukorv

Mängud

Mängud
Erootiline lauamäng Kirg
Enim müüdud
Tootja: Muu
Lauamäng Kirg põhineb lihtsatel reeglitel, mis võimaldab keskenduda naudingule. Mäng koosneb kahest etapist: esimene on kaardimängu tutvustamine, kus mängijad saavad lahti riietest. Teine mäng on … Mängijatel on võimalus reeglite järgi õiges kohas sisestada oma otsesed soovid ja väljamõeldud erooti..
19.95€
Maksudeta:19.95€
Tootja: Kepher Games
Ülimalt seksikas mäng paaridele või väga seiklushimuliste sõpradele, millel on lihtne eesmärk ja see on üsna selgesõnaline! Väike laud ja kasutajakaardid viivad teid laua taha, võimaldades peatuda kirgliku suudluse, meeliülendatud vestluse, mõne piitsutamise, või paneb teid riideid seljast võtma (k..
15.90€
Maksudeta:15.90€
FuckMe mäng paaridele FuckMe mäng paaridele
Laost otsas
Tootja: Tease & Please
Äärmiselt erootiline ja mitmekesine mäng paaridele, kellele meeldib katsetada! Sisaldab: Mängujuhend (10 keeles v.a eesti keel) ja kvaliteetseid tarvikuid sisaldavad ülesanded (6 ülesannet). Lisaseadmeteks on kaks täringut (1 poosidega, 1 asukohtadega), kaks peeniserõngast (üks, mis vibreerib!), ka..
29.95€
Maksudeta:29.95€
Kaardimäng Kama Sutra
Enim müüdud
Tootja: Muu
Lõbus kaardimäng erinevate seksipositsioonidega! Kaardimäng 54 värvika kaardiga, mis kujutavad nätskeid koomiksipaare erinevates seksuaalsetes positsioonides Kama Sutrast. Inspireerib ja julgustab neid ise järele proovima!..
4.95€
Maksudeta:4.95€
Kaardimäng Strip Poker
Enim müüdud
Tootja: Muu
Oled valmis üheks erootiliseks mänguks? 54 pokkerikaarti õhtusteks kaardimängudeks. Mastideks on blondid/brünetid/punapead...
4.95€
Maksudeta:4.95€
Tootja: Out of the Blue
Lihtne, erootiline ja sensuaalne mäng. Erinevad kombinatsioonid. Pimedas helendav..
2.99€
Maksudeta:2.99€
Mäng "Rahulda Mind" paaridele
Laost otsas
Tootja: Tease & Please
Erootiline sidumismäng paaridele sarjast "XXX-ME" ettevõttelt Tease & Please. See mäng võimaldab teil sukelduda domineerimise maailma, et kogeda seksuaalseid võimalusi, millele te võib-olla pole kunagi varem mõelnud. Mäng sisaldab 6 intrigeerivat ülesannet, mis õrritavad kõiki meeli ning ka vaja..
29.95€
Maksudeta:29.95€
Tootja: Muu
Kaardimäng rindade austajatele! Pooltõsine memo-kaardimäng eesmärgiga leida 12 sobivat rinnapaari. Rindade memo on mängude "Rinnad-kvartetid" järglane. Ideaalne kingitus igaks puhuks...
16.95€
Maksudeta:16.95€
Ideaalne kingitus rindade ja mõistatuste armastajale...
8.99€
Maksudeta:8.99€
Seksi loteriipiletid 8tk
Enim müüdud
Tootja: Kepher Games
Kraabitavad seksiloterii piletid 8tk. Iga pilet võidab!..
4.75€
Maksudeta:4.75€
Tootja: Kepher Games
Sekskupongid sisaldavad 10 illustreeritud seksipoosiga kupongi koos poosi nimega (inglise, hispaania, prantsuse, saksa, portugali, poola, norra ja rootsi keeles). Sisaldab 10 kupongit..
3.95€
Maksudeta:3.95€
Tootja: Kepher Games
Planchette paljastab teie armupoosid. Sina ja sinu väljavalitu asetate oma käed planšetile, mille keskmeks on mängulaud. Laske hingedel valida poos, küsides neilt, kas peaksite seda (poosi) tegema või mitte. Juhiseid hispaania, inglise, prantsuse, itaalia ja saksa keeles...
21.90€
Maksudeta:21.90€
Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)