Menüü
Ostukorv

Mängud

Mängud
Tootja: Secret play
Täringumäng KamaSutra paarideleVeeretage täringut ja sooritage näidatud poos, kasutage aja määramiseks liivakella. Aja lõppedes (1 minut), on teie partneri kord veeretada.Mängija, kes jõuab enne orgasmini, kaotab mängu..
5.50€
Erootiline lauamäng Kirg
Enim müüdud
Tootja: Muu
Lauamäng Kirg põhineb lihtsatel reeglitel, mis võimaldab keskenduda naudingule. Mäng koosneb kahest etapist: esimene on kaardimängu tutvustamine, kus mängijad saavad lahti riietest. Teine mäng on … Mängijatel on võimalus reeglite järgi õiges kohas sisestada oma otsesed soovid ja väljamõeldud erooti..
19.95€
Tootja: ARIA
Kamasutra mäng paarideleChrono Kamasutra on lõbupakkuv seksmäng, millega saate avastada uusi huvitavaid poose. Veereta täringut ja harjuta partneriga kamasutra poose. Liivakell näitab, kui palju aega teil on jäänud, järgmisena veeretab täringuid teie partner. Kes saab enne orgasmi, kaotab!Juhised hi..
6.99€
Tootja: Secret play
Erootiline mäng paarideleAvastage mängides Kamasutra poosid!Harjutage Kamasutra poose uuel ja atraktiivsemal viisil! Iga mängija valib kahest kaardipakist ühe: mehed või naised. Nad hakkavad oma kaarte ükshaaval alla panema (kõigepealt üks naistest ja siis üks meestest või vastupidi). Kui mõlema kaa..
8.90€
Tootja: Secret play
Lauamäng paarideleKas sulle meeldivad üllatused? See mäng pakub teile põnevaid olukordasid ja lõbusat ajaveetmis võimalust. Seda on väga lihtne mängida - vajate lihtsalt seikluspartnerit. Viska täringut! Värvilised täringud näitavad teile, millised kaardid peaksite võtma.Kas olete meeldivaks õhtuks ..
9.99€
Tootja: Secret play
Erootiline mälumäng. Sama vana mälumäng, kuid väga vürtsikute muudatustega! Asetage kõik kaardid lauale pildiga allapoole. Vanim mängija alustab esimesena, ta peaks kaks neist tagurpidi pöörama, kui need ei sobi, pöörab tagasi ja on teise mängija kord. Kui tegemist on matšiga, jätab mängija need end..
8.90€
Tootja: Tease & Please
Erootiline puzzle "I want your sex"Tease & Please pakub teile sensuaalsete puslede kollektsiooni.200 tükki. Selle täitmiseks kulub 45–60 minutit ja see loob kindlasti vastava meeleolu.Näpunäide: Tehke eelnevalt kokkulepe, et iga 20 lisatud tüki järel saate teist puudutada valitud kohast 5 sekund..
19.95€
Tootja: Tease & Please
Erootiline puzzle "Crush together forever"Tease & Please pakub teile sensuaalsete puslede kollektsiooni.200 tükki. Selle täitmiseks kulub 45–60 minutit ja see loob kindlasti vastava meeleolu.Näpunäide: Tehke eelnevalt kokkulepe, et iga 20 lisatud tüki järel saate teist puudutada valitud kohast 5..
19.95€
Tootja: ARIA
Erootiline mäng paaridele või seltskonnas mängimiseksMängus osalejad istuvad ringis ja valitakse, kes alustab mängimist. Mängu alustanud mängija viskab musta täringut (tegevus) ja värvilist täringut (kehapiirkonnad), kõik teised mängijad peavad viskama ühte värvi täringut. Musta täringuga mängija so..
6.99€
Tootja: Tease & Please
Tema peal? Temake peal? Või on aeg proovida täna õhtul midagi muud peale misjonäripositsiooni? Astuge uude põnevasse poosi nende kahe Kama Sutra armastustäringuga Moodzz Tease & Please kollektsioonist.Rahvusvaheliselt tunnustatud erootilise mängu Discover Your Lover tegija Moodzz teab, kuidas mu..
4.99€
Tootja: ARIA
Travel play dice - Erootiline mäng paarideleLas see üllatab teid! Viska täringut ja lase juhusel ülejäänu teha. Üks täringutest tähistab mängu ja teine ​​tegevust. Siis on teie partneri kord. Loodud armastusega. Mõnus mäng reisil olles.Keel: prantsuse, inglise ja hispaania..
3.99€
Kaardimäng Kama Sutra Kaardimäng Kama Sutra
Enim müüdud
Tootja: Muu
Lõbus kaardimäng erinevate seksipositsioonidega! Kaardimäng 54 värvika kaardiga, mis kujutavad nätskeid koomiksipaare erinevates seksuaalsetes positsioonides Kama Sutrast. Inspireerib ja julgustab neid ise järele proovima!..
4.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 42 tootest (4 lehekülge)