Menüü
Ostukorv

Realistlikud dildod

Realistlikud dildod
Tootja: BAILE
Selle klassikalise pea ja avatud alusega dildoga avastate, mis on tõeline nauding. See kohandub naha temperatuuriga ja sobib suurepäraselt samuti ka anaalseks mängimiseks. Dildot on võimalik painutada sobivasse asendisse.Disainitud USAs kõrgeimate kvaliteedistandarditega.Omadused:PainutatavMõõdud: 1..
7.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusMõõtmed: 17 cm x 4,1 cm..
14.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusMõõtmed: 17 cm x 3,6 cm..
14.90€
Tootja: You2Toys
Looduslikuma kujuga vastupidav topeltdildo, mis on valmistatud seksikast libedast roosast tarretisetaolisest materjalist. See ei sea teie anaal- ja vaginaalsetele fantaasiatele piire. Nautige rohkem võimalikke variatsioone tänu kahele erinevale kujule. Suurus: 30 cm, Ø 3 cm...
32.95€
Tootja: You2Toys
Marmelaaditaolisest materjalist valmistatud dildo, mis üllatab oma loomuliku vormi ja realistlike elementidega nagu pea ja veenid. Kohaneb kõigi päraku- või vaginaalsete toimingutega, millele võiks mõelda. Suurus: 22 cm, Ø 4 cm...
21.95€
Tootja: You2Toys
Realistlik, tugeva peenise koopia, mille munandid on valmistatud libedast ja läbipaistvast silikoonist. Iminapaga. Sobilik vaginaalsete ja anaalsete naudingute jaoks. Suurus: 18 cm, Ø 3,5-4,5 cm...
26.95€
Tootja: You2Toys
Täpselt nagu päris! Elastne materjal. Suurus: 20 cm, Ø 4 cm...
14.95€
Tootja: NMC
See dildo paneb sind sulama! See läbipaistev peenisekujuline dildo on suur väljavalitu, kuna see võib jõuda teie intiimpiirkondadesse nii, et tänu kõverjoonelisele kujule saate sellest tõeliselt rõõmu tunda. Dildost ei paista silma mitte ainult muljetavaldavad munandid vaid ka selle iminapp. Iminap..
29.95€
Tootja: NMC
Enimmüüdud naiste seas! See roosa dildo kaob riiulitelt - mitte ainult värv pole väga ilus, vaid ka varustus väga korralik: Selle peenisekujulisel dildol on munandid ning väljaulatuv pea kuju ja veresooned, et viia teid tõhusalt orgasmini! Kogupikkus 14,2 cm, sisestussügavus 12 cm, Ø 3,7 cm. Mater..
17.95€
Tootja: NMC
Suur armuke uues kuues! Väga paindlik dildo realistliku peenise moodi! Kahekihiline: sellel on läikiv sinine sisemine südamik ja pehme läbipaistev pind. Munanditega, mis toimivad alusena. Täispikkus 20 cm, Ø 4 cm. PVC, ftalaadivaba vastavalt EL määrusele..
36.95€
Tootja: NMC
Lilla kirg! See lilla dildo on täiuslik väljavalitu ja pakub teie intiimpiirkondadele tõeliselt rõõmu. Nautige kergelt kõverdatud peenisekujulist dildot koos muljetavaldavate munanditega - see on sõltuvust tekitav väljavalitu! Kogupikkus 15 cm, sisestussügavus 11 cm, Ø 3 cm. Materjal: PVC, ftalaad..
19.95€
Tootja: Excellent Power
Realistliku peenise kujuga kõver ja painduv kahekordne dildo. Selle mõlemas otsas on väljaulatavad sooned. Nahavärvi. Täielik pikkus 45,5 cm. Ø 4,7 cm. Kaal: 660 g. Materjal: PVC...
49.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 19 tootest (2 lehekülge)