Menüü
Ostukorv

Realistlikud dildod

Realistlikud dildod
Tootja: BAILE
Selle klassikalise pea ja avatud alusega dildoga avastate, mis on tõeline nauding. See kohandub naha temperatuuriga ja sobib suurepäraselt samuti ka anaalseks mängimiseks. Dildot on võimalik painutada sobivasse asendisse.Disainitud USAs kõrgeimate kvaliteedistandarditega.Omadused:PainutatavMõõdud: 1..
7.90€
CHISA "Fluttering" dildo 17,1cm CHISA "Fluttering" dildo 17,1cm
Uus
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappMõõtmed: 17,1 cm x 4,1 cm..
11.95€
CHISA "Juicy" realistlik dildo 18,5 cm CHISA "Juicy" realistlik dildo 18,5 cm
Uus
Tootja: CHISA NOVELTIES
Nahavärvi dildo, millel on realistlik ning kergelt kaardus keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappMõõtmed: 18,5 cm x 5 cmVeel märjema elamuse saamiseks kasutade veepõhist libestit. Mängu..
13.95€
CHISA "Swing" realistlik dildo 20cm CHISA "Swing" realistlik dildo 20cm
Uus
Tootja: CHISA NOVELTIES
Nahavärvi dildo, millel on realistlik keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappMõõtmed: 20 cm x 4,1 cmVeel märjema elamuse saamiseks kasutade veepõhist libestit. Mänguasja puhastamine: soo..
13.95€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusVärvus: mustMõõtmed: 20 cm x 3,7 cm..
13.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusMõõtmed: 17,2 cm x 4,1 cmVeel märjema elamuse saamiseks kasutade veepõhist l..
16.90€
Tootja: CHISA NOVELTIES
Realistlik dildo, millel on realistlik ning kergelt kumer keha ja munandid, mis pakuvad teie öödele täiendavat puudutust. Tänu iminapale saate seda kasutada igal ajal ja igal pool.Omadused:FtalaadivabaPVCIminappTopelttihedusVärvus: tumepruunMõõtmed: 17 cm x 3,6 cm..
15.90€
Tootja: You2Toys
Looduslikuma kujuga vastupidav topeltdildo, mis on valmistatud seksikast libedast roosast tarretisetaolisest materjalist. See ei sea teie anaal- ja vaginaalsetele fantaasiatele piire. Nautige rohkem võimalikke variatsioone tänu kahele erinevale kujule. Suurus: 30 cm, Ø 3 cm...
32.95€
Tootja: You2Toys
Marmelaaditaolisest materjalist valmistatud dildo, mis üllatab oma loomuliku vormi ja realistlike elementidega nagu pea ja veenid. Kohaneb kõigi päraku- või vaginaalsete toimingutega, millele võiks mõelda. Suurus: 22 cm, Ø 4 cm...
21.95€
Tootja: You2Toys
Täpselt nagu päris! Elastne materjal. Suurus: 20 cm, Ø 4 cm...
14.95€
Tootja: NMC
See dildo paneb sind sulama! See läbipaistev peenisekujuline dildo on suur väljavalitu, kuna see võib jõuda teie intiimpiirkondadesse nii, et tänu kõverjoonelisele kujule saate sellest tõeliselt rõõmu tunda. Dildost ei paista silma mitte ainult muljetavaldavad munandid vaid ka selle iminapp. Iminap..
29.95€
Tootja: NMC
Suur armuke uues kuues! Väga paindlik dildo realistliku peenise moodi! Kahekihiline: sellel on läikiv sinine sisemine südamik ja pehme läbipaistev pind. Munanditega, mis toimivad alusena. Täispikkus 20 cm, Ø 4 cm. PVC, ftalaadivaba vastavalt EL määrusele..
36.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)