Menüü
Ostukorv

Jänkuvibraatorid

Jänkuvibraatorid
Valmistatud väga pehmest materjalist, mis tagab meeldiva puudutuse ja naudingu. Vibraatoril olev jänkuke hellitab ning stimuleerib kliitorit. Tundke kahe mootori võimsat vibratsiooni. See pakub teile imelist rõõmu oma 12 kiiruse ja 8 vibratsioonirežiimi abil. See sobib suurepäraselt ka aurava kuuma ..
99.95€
Tootja: BILLY GLAM
Võimas vibraator endast lugupidavale naiseleErik - Ta on täiesti atraktiivne, tema sirget keha kroonib kumer pealisvorm, mis tagab tupe ülima ekstaasi. Ideaalne samaaegselt kliitori stimuleerimiseks, mis tänu võimsale mootorile saavutab täieliku orgasmi.OMADUSED:2 võimsat mootoritAllergiavastane sil..
49.95€
Stimuleerib G-punkti ja kliitorit samal ajal! See kliitorstimulaatoriga vibraator on ergonoomiline ja sobib mugavalt teie kätte, mis pakub oma 2 mootoriga sügavat rahuldust. 10 vibratsioonirežiimi pakuvad mitmekesist stimulatsiooni. Reisilukuga (sobib ideaalselt puhkusele kaasa võtmiseks!). Sisestu..
99.95€
Tootja: Javida
See vibraator kliitori stimulaatoriga annab teile kahekordse rahulolu. See painduva võlliga kumer vibraator stimuleerib teie kõige intiimsemaid kohti nii sees kui väljas. Võll sobib ideaalselt vaginaalseks naudinguks. Materjal: silikoon polüuretaan kattega, ABS; Pikkus: 19 cm; Sisenev pikkus..
54.95€
Tootja: You2Toys
Kergelt kõverdatud, paindlik, violetne ning kahe mootoriga vibraator. Imeliselt pehme sametise pinnaga vibraatoril on 10 erinevat vibratsioonirežiimi, mida on lihtne reguleerida- 2 nuppu asuvad kliitorit stimuleerival pinnal. Komplektis USB- laadija.Täispikkus 17,8 cm, sisestussügavus 10,5 cm, Ø 2,4..
49.95€
Tootja: XOUXOU
Mälufunktsiooniga jänkuvibraatorÄärmiselt pehme, paindlik ja mõnus küüliku vibraator2 võimsat mootoritMälu funktsioonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabel12 vibratsioonirežiimiÄärmiselt painduv kliitori stimulaatoriga vibraator imelisteks naudinguhetkedeks: samal ajal kui painduv võll masseerib inte..
69.90€
Tootja: XOUXOU
Kahe mootori ja mälufunktsiooniga jänkuvibraatorÄärmiselt pehme, paindlik ja mõnus küüliku vibraatorPraktilise rõngakujulise käepidemega2 võimsat mootorit7 vibratsioonirežiimiga - juhitakse eraldiMälu funktsioonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabelKuum igakülgne naudingute pakkuja! Paindlik kli..
89.90€
Tootja: XOUXOU
Mälufunktsiooniga jänkuvibraator, mis rõõmustab tuppe, G-punkti ja kliitorit korragaKüüliku vibraator vasakule/paremale pöörlemisega2 võimsat mootorit, 4 režiimiMälu funktsioonVeekindelLaetav – sh. USB-kaabelSellel vibraatoril on massaažipärlid, mis pakuvad unustamatut naudingut. Massaažip..
79.90€
Tootja: Action
No. Kaheksateist on Actioni uus liige.See vibraator on 3-ühes vibraator:7 vibratsioonifunktsiooni: alustame tema ühest levinumast omadusest, 7 vibratsioonifunktsioonist, alates hellitusest kuni naudingu värinateni.3 võnkefunktsiooni, paremini tuntud kui Sõrme liikumine: mootor paneb vibraatori otsa ..
56.95€
Tootja: Action
No. Kaks on Actioni uute funktsioonidega uus liige - SÕRMEFUNKTSIOONI JA STIMULEERIVA RATTA 2.0 VERSIOONIGA VIBRAATORNautige paljusid kasutusviise, nagu vibratsioon, sõrme liigutamise funktsioon ja oraalseksi simuleerimine ning kliitori stimulatsioon... kumma juurde te jääte?Vibratsioon: sellel..
57.50€
Tootja: Action
No. Kolm on Actioni uus liige - 360º PÖÖRLEVATE KUULIDE JA STIMULEERIVA RATTA 2.0 VERSIOONIGA ROTAATORITOodatuim mänguasi on juba käes ja kannab nime nr Kolm.Kui otsite midagi enamat kui tavaline vibraator, on see mänguasi see, mida oma ellu vajate. Sellel on 3 funktsiooni, mis teid üllatavad:7..
51.50€
Tootja: Action
No. Neli on Actioni uus liige - ÜLES- ALLA TÕUKEFUNKTSIOONI JA STIMULEERIVA RATTA 2.0 VERSIOONIGA VIBRAATORNr. Neljal on palju kasutusvõimalusi: vibratsioon, teleskoopliikumine, oraalseksi simuleerimine ja kliitori stimulatsioon ... kumma juurde te jääte?Tutvume nr nelja parimate omadustega:Vib..
52.50€
Tooted 1 kuni 12, kokku 21 tootest (2 lehekülge)