Menüü
Ostukorv

Minivibraatorid

Minivibraatorid
g-punkti vibraator G-Mate Classic g-punkti vibraator G-Mate Classic
Enim müüdud
Tootja: You2Toys
See patareitoitega G-punkti vibraator rõõmustab teid oma võimsa vibratsiooniga. Seda saab kasutada mitte ainult G-punkti stimuleerimiseks, vaid ka kliitori, nibude stimuleerimiseks. Laske oma kujutlusvõimel lennata. Täispikkus 15,5 cm, Ø 1,5 - 2,7 cm. ABS. Palun tellige patareid eraldi (1 x AA)!..
6.95€
Maksudeta:6.95€
Tootja: Rocks off
Tõeliselt ilus ja kvaliteetne minivibraator, mis pulseerib ja vibreerib kümne erineva rütmiga. Pole vaja patareisid, kuna Rocks Off Ignition minivibraatorit saab laadida. Vajalik kaabel on komplektis, kuid kui soovite minivibraatorit toiteallikaga laadida, tellige sobiv vahelduvvooluadapter eraldi. ..
34.50€
Maksudeta:34.50€
Tootja: You2Toys
Lillakas huulepulga kujuga minivibraator...
9.95€
Maksudeta:9.95€
Tootja: You2Toys
Ideaalne liikvel olles! Kinnitage see väike mikrofoni kujuline vibraator oma võtmete komplekti külge ja siis võib see alati teiega olla. Must / roosa. Täispikkus 6,5 cm, Ø 1-2 cm. Materjal: ABS. Sisaldabpatareisid. Teave: patareipesas on niinimetatud mittekontaktsed ribad, mis takistavad patarei..
7.95€
Maksudeta:7.95€
Tootja: You2Toys
Ergonoomilise kujuga laetav vibraator annab naise intiimpiirkonnale naudingut seitsme vibreerimisrežiimi abil, mida saab nupuvajutusega reguleerida! Värvus:lilla. Täispikkus 12 cm, laius max. 4 cm. Materjal: Metallkattega ABS, ftalaadivaba vastavalt EL määrusele REACH. Komplekti kuulub USB-kaabel...
69.95€
Maksudeta:69.95€
Tootja: You2Toys
Ideaalne naistele oma erootilise piirkonna stimuleerimiseks! Võimas vibraator koos liikuva massaažipalliga kaarjas tipus. Lavendari värvi. Pikkus ca. 13,5 cm, Ø ca 1,5 cm. Materjal: ABS PU-kattega, metall. (Palun tellige patareid eraldi: 1 x AAA)...
24.95€
Maksudeta:24.95€
Tootja: BAILE
Sellel kaugjuhtimisega vibreerival kuulil on 20 funktsiooni ja see on spetsialiseerunud ülima naudingu pakkumisele. Saate seespidiselt oma G-punkti stimuleerida kui ka oma välimisi erogeenseid piirkondi ergutada. Puldi võite anda partneri käsutusse ning lasta temal teid hellitada...Funktsioonid:20 v..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tootja: Fetish Fantasy
Kas sa oskad saladust hoida? Need seksikad püksikud on loodud teie maailma raputama! Pehmed ja venivad püksikud on nii mõnusad, unustate isegi nende kandmise - seniks kuni salajase mikrostimulaatori sisse lülitate. Nupule vajutamisega jõuab kohale väike ja vaikne mootor ning pakub otsest stimulatsio..
51.95€
Maksudeta:51.95€
Tootja: Muu
Panty vibe kaugjuhtimispuldiga püksikutesse asetatav naiste masturbaator.Juhtimispuldi abil on teil või teie partneril võimalik lihtsate nupuvajutusetega vibratsiooni intensiivsust kontrollida. Andke fantaasiale vabad käed..... Ükskõik, kus te ka ei viibi.  Omadused:•  Kaugjuhtimispul..
49.95€
Maksudeta:49.95€
Sweet Smile G-punkti minivibraator Sweet Smile G-punkti minivibraator
Laost otsas
Tootja: Sweet Smile
Võimas G-punkti stimulatsioon 7 vibratsioonirežiimi ja põnevate stimuleerivate soontega. Täispikkus 12,5 cm, Ø 2,4-2,7 cm. Materjal: PU-kattega silikoon, ABS. (ftalaadivaba)..
21.95€
Maksudeta:21.95€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)