Menüü
Ostukorv

Minivibraatorid

Minivibraatorid
Tootja: Rocks off
Tõeliselt ilus ja kvaliteetne minivibraator, mis pulseerib ja vibreerib kümne erineva rütmiga. Pole vaja patareisid, kuna Rocks Off Ignition minivibraatorit saab laadida. Vajalik kaabel on komplektis, kuid kui soovite minivibraatorit toiteallikaga laadida, tellige sobiv vahelduvvooluadapter eraldi. ..
34.50€
Tootja: You2Toys
Lillakas huulepulga kujuga minivibraator...
9.95€
Tootja: You2Toys
Ideaalne liikvel olles! Kinnitage see väike mikrofoni kujuline vibraator oma võtmete komplekti külge ja siis võib see alati teiega olla. Must / roosa. Täispikkus 6,5 cm, Ø 1-2 cm. Materjal: ABS. Sisaldabpatareisid. Teave: patareipesas on niinimetatud mittekontaktsed ribad, mis takistavad patarei..
7.95€
Tootja: You2Toys
Ergonoomilise kujuga laetav vibraator annab naise intiimpiirkonnale naudingut seitsme vibreerimisrežiimi abil, mida saab nupuvajutusega reguleerida! Värvus:lilla. Täispikkus 12 cm, laius max. 4 cm. Materjal: Metallkattega ABS, ftalaadivaba vastavalt EL määrusele REACH. Komplekti kuulub USB-kaabel...
69.95€
Tootja: You2Toys
Ideaalne naistele oma erootilise piirkonna stimuleerimiseks! Võimas vibraator koos liikuva massaažipalliga kaarjas tipus. Lavendari värvi. Pikkus ca. 13,5 cm, Ø ca 1,5 cm. Materjal: ABS PU-kattega, metall. (Palun tellige patareid eraldi: 1 x AAA)...
24.95€
Tootja: Fetish Fantasy
Kas sa oskad saladust hoida? Need seksikad püksikud on loodud teie maailma raputama! Pehmed ja venivad püksikud on nii mõnusad, unustate isegi nende kandmise - seniks kuni salajase mikrostimulaatori sisse lülitate. Nupule vajutamisega jõuab kohale väike ja vaikne mootor ning pakub otsest stimulatsio..
51.95€
Tootja: Latetobed
Latetobed minivibraatorSellel väikesel stimulaatoril on pöörlev alus, et oleks võimalik liikuda muutuva kiiruse vahel. Sellel on ümardatud ots mugavaks ja meeldivaks sisestamiseks.Omadused:Võimas vibratsioonMuudetav kiirusKvaliteetsed materjalidVeekindel1 AA patareid (ei kuulu komplekti)Mõõtmed: 2,5..
8.95€
Tootja: Muu
Panty vibe kaugjuhtimispuldiga püksikutesse asetatav naiste masturbaator.Juhtimispuldi abil on teil või teie partneril võimalik lihtsate nupuvajutusetega vibratsiooni intensiivsust kontrollida. Andke fantaasiale vabad käed..... Ükskõik, kus te ka ei viibi.  Omadused:•  Kaugjuhtimispul..
49.95€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)