Menüü
Ostukorv

Nukud

Nukud
Saage tuttavaks Justin Bieberiga, vabandust... Just-in Beaveriga! See popstaarist inspireeritud kumminukk, mida on oodatud juba kaua, küll ei laula ega tantsi, vaid on pühendunud 100% sinule, täitmaks sinu salajasi fantaasiaid voodielus!Materjal: vinüülKahe läbipaistva avaga ning "peenis"Mõeldud nii..
28.95€
Täispuhutav nukk Postiljon (20 cm peenisega) Prinditud näo ja seisva asendiga (165 cm) täispuhutav armunukk. See on elusuurus, isase torso, nukul on ka 1 auk-anaal. Nõuetekohase hügieeni tagamiseks pese pärast iga kasutamist sooja seebiveega ja / või kasutage desinfitseerimisvahendit. Kasutage ..
25.95€
Tootja: You2Toys
Oma 17,8 cm pikkuse ja 4–6,5 cm jämeduse peenisega ei lase "Angelo" sind kunagi lahti. See püsib kõva terve öö, kui soovite. Materjal: PVC...
34.95€
Tootja: You2Toys
Integreeritud vibraatoriga täispuhutava tumbaga saate lennutada end kõige kõrgematesse sfääridesse. Hüppa lihtsalt toolile ja haara käepidemetest, mis on kindlalt istme külge kinnitatud. Kui lülitate vaikse vibratsiooni sisse, tunnete vibratsioonilaineid kogu istme pinnal ja sügaval sisemuses...
34.95€
Tootja: You2Toys
Ülimate naudingute jaoks! Täispuhutav armutool koos integreeritud vibraatoriga. Põnevat mitmekiiruselist vibratsiooni saab juhtmega kontrolleri abil mugavalt reguleerida. Külgsete käepidemetega. Kasutatav kuni 100 kg. Palun tellige akud eraldi: 2 x AA. Vibraator: täispikkus 16 cm, Ø 4 cm; armastus..
34.95€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)