Menüü
Ostukorv

Kliitorstimulaatorid

Kliitorstimulaatorid
Tootja: You2Toys
Roosa puutevibraator, millel on 7 vibratsioonirežiimi ja hõbedased dekoratiivsed mustrid juhtnuppude ümber. Täispikkus u. 11 cm, 4,5 cm lai. Batareid ei kuulu komplekti. 2 x AAA..
34.95€
Maksudeta:34.95€
Tootja: Javida
Esteetiliselt meeldiv, lihtne ja moodsa disaini ja värviga vibraator. See roosa, 9 cm pikkune ja mugavat hoidmist võimaldav vibraator on ka üks elegantsemaid mänguasju. Vibratsioonifunktsiooni saab sõltuvalt meeleolust ühe nupu abil seada 5 erinevasse režiimi. Seda saab laadida kaasasoleva USB-juht..
54.95€
Maksudeta:54.95€
Javida vibe with clitor stimulator Javida vibe with clitor stimulator
Laost otsas
Tootja: Javida
Mõnusad vibratsioonid ja nutikas disain! Intensiivne G-punkti stimulatsioon ja samaaegne nauding teie erilisele kohale - just seda lilla, U-kujuline vibraator teha oskab! Selle sileda mänguasja paksemas osas on väikesed stimuleerivad sooned ja kliitoristimulaator, mis pakub täiendavat naudingut. ..
23.60€
Maksudeta:23.60€
Tootja: LELO
Liikumistundliku puldiga vibraatormuna, millega saad lisaks eelseadistatud vibratsioonirütmidele moodustada ise täiesti ainulaadse improviseeritud stiili. Reguleeri kas ise või anna ennast partneri kätte. Puldi tööraadius ca 12m. Ülivõimas vibratsioonimootor. Vibraator Lyla 2 on puldiga juhitava Sen..
149.00€
Maksudeta:149.00€
Tootja: LELO
Sona Cruise masseerija edastab kiireid kuid samas õrnu helilaineid, mis stimuleerivad kogu kliitorit nii seest kui väljast, ka neid osasid, mida te ei näe, pakkudes unustamatuid elamusi. LELO poolt spetsiaalselt väljatöötatud eksklusiivne SONA Cruise püsikiiruse hoidjaga (Cruise control), mis tähen..
139.00€
Maksudeta:139.00€
Tootja: LELO
LELO SONA 2- IMELINE ÕHKSTIMULAATOR- TÄIESTI UUTLAADI ELAMUS!See täiustatud SONA 2 masseerija pakub võimsaid, kuid samas reserveeritud helilaineid, mis stimuleerivad tervet kliitorit - isegi neid alasid, mida te ei näe, pakkudes teile uskumatut kogemust.  Eelkäijaga võrreldes on Sona 2 pehmem j..
99.00€
Maksudeta:99.00€
Lelo Tiani 2 vibraator paaridele, kirsipunane Lelo Tiani 2 vibraator paaridele, kirsipunane
Laost otsas
Tootja: LELO
Lelo Insignia Tiani 2 on Lelo Tiani täiustatud versioon, täiustades 50% võimsama mootoriga. Suurepärane vibraator paaridele. Komplektis on kaks erineva läbimõõdu ja kujuga sisestatavat osa, et saaksid valida omale hetkel sobivaima. Lelu saab juhtida nii Tiani enese pealt kui ka kaasasolevast juhtmet..
139.00€
Maksudeta:139.00€
Tootja: Lovehoney
Sqweelil on madala müratasemega vibratsioon, 30% rohkem jõudu ja seda on lihtne puhastada! Sqweel on ainulaadne mänguasi, mis tiirleb ringi nagu ratas, samal ajal kui silikoonklapid kõdistavad tuppe või mokki. Pöörlemisjõud on reguleeritav. Ratta saate puhastamiseks eemaldada. Ligikaudu suurus: 12 x..
49.95€
Maksudeta:49.95€
Tootja: You2Toys
Ja teie nektar voolab ... Reguleeritavad rihmad tagavad põnevate vibroefektidega täiesti uue elamuse. Ekstaatiliste mitmekiiruseliste vibratsioonidega. Värvus: roosa. Mõõdud: 8 cm x 6 cm x 2 cm. Patareid on komplektis...
24.95€
Maksudeta:24.95€
Tootja: You2Toys
Nagadega sõrmeümbrised, mille pinnal on täpid. Roosa ja must. 8 cm pikk, Ø 2 cm. Materjal: PVC, ftalaadivaba vastavalt EL määrusele REACH..
6.95€
Maksudeta:6.95€
Tootja: Satisfyer
Mitme ja intensiivsema orgasmi saavutamiseks. Satisfyer Pro 2 järgmise põlvkonna vibratsioon stimuleerib suurema naudingu saamiseks kliitorit ilma kokkupuuteta ekspansiivsete lainete ja põnevate pulsatsioonidega. Kui teile meeldis vanem mudel Satisfyer Pro 2, siis meeldib see uus mudel. Lisaks ..
59.95€
Maksudeta:59.95€
SATISFYER PAARIVIBRAATOR BLUETOOTHIGA + APP SATISFYER PAARIVIBRAATOR BLUETOOTHIGA + APP
Laost otsas
Tootja: Satisfyer
UUS VIBRAATOR PAARIDELE Satisfyer Connect APP-ga, mida saate kasutada Bluetoothi ​​kaudu.See stimulaator on valmistatud kvaliteetsest meditsiinilisest silikoonist ja selle disain on ergonoomiline, paindlik, sobib suurepäraselt naise kehaga. Sellel on 2 mootorit, mis tagavad ühised intiimsed hetked, ..
39.95€
Maksudeta:39.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 28 tootest (3 lehekülge)