Menüü
Ostukorv

Tupekuulid

Tupekuulid
Tootja: You2Toys
Muudab teie orgasmi intensiivsemaks! Nendes neljas valges naudingupallis pöörleb väike vibreeriv kuul, tantsides iga liigutuse juures teie rütmis. Sisestage lihtsalt helmestega nöör ja tõmmake see pallide kaupa enne orgasmi välja - see on väga eriline kogemus. Neli valget libedat armukuuli (Ø 3 cm..
14.95€
Tootja: Playcandi
Need armupallid pakuvad stimulatsiooni ja treenivad samal ajal ka teie vaagnapõhjalihaseid! Pallidel on valget värvi detailid, mis stimuleerivad tupe sisemust sisestamise ajal. Pehmest silikoonist. Soovitav kasutada vee baasil põhinevat libestit. Armupallide regulaarsel kasutamisel treenite vaagnapõ..
19.95€
Tootja: NMC
Naised armastavad seda kuuli mitte ainult selle trendika lilla kujunduse, vaid ka selle 10 vibratsioonirežiimi tõttu. Kindlasti saate selle väikese väljavalituga kogeda palju ekstaatilist naudingut! Kuuli saab laadida kaasasoleva USB-kaabli abil. 5,2 cm pikk, Ø 2,4 cm. ABS...
34.95€
Tootja: NMC
See väike naudingupakkuja, lilla vibro-kuul, on väga eriline mänguasi, kuna selle sametine sile pind, mis näeb välja nagu kruvi, pakub erilist naudingut teie intiimpiirkonnas! Kui kuul on paigaldatud, saate nautida 7 vibratsioonirežiimi ja 3 kiirust. Režiime ja kiirust saab juhtida juhtmega kaugjuht..
24.95€
Tootja: Sweet Smile
Lillad armupallid pöörlevate sisepallide, ühendusrihma ja tagasitõmbamisaasaga (9,5 cm). Täielik pikkus 21,5 cm. Kuuli Ø 4,5 cm. Kaal 200 g. Materjal: silikoon..
24.95€
Tootja: You2Toys
Rõõmuekspert! Sisestage need armupallid ükshaaval. Lülitage sisse vaikne vibratsioon ja nautige intensiivset tunnet. Vahetult enne haripunkti jõudmist saate seda aistingut intensiivistada, tõmmates kuulid aeglaselt välja. Juhtimisseadmega hügieeninööris 4 valget armupalli (Ø 3,5 cm). Kogupikkus: 63..
16.95€
Tootja: You2Toys
Võimas naudingutrio! Lilla armukuulide trio vibreerivate sisepallide ja väljatõmbamisaasaga. Täispikkus 17 cm, kuuli Ø 3,5 cm. Kaal 80 g. Silikoon, ABS, PU...
17.95€
You2toys raskemad armukuulid You2toys raskemad armukuulid
Enim müüdud
Tootja: You2Toys
Lõbus treening! Selle raskema tupekuuliga saate oma vaagnapõhjalihaseid treenida millal ja kus iganes soovite - saate seda siis ka seksi ajal harjutada! Külgedel olevate soonte ja tagasitõmmatava pulgaga. Must. Ø 3,1 cm, 80 g. Materjal: silikoon...
7.95€
Tootja: You2Toys
Suured ekstra suurt naudingut pakkuvad lillad armukuulid, läbimõõduga 5 cm ja pöörlevate sisemiste vibrokuulidega. Silikoonist ühendus ja tagasitõmbesilmus. Nende pallide kandmine treenib tõhusalt vaagnapõhjalihaseid! Kogupikkus: 22 cm (väljatõmbeaas kaasaarvatud). Ø 5 cm. Kaal: 167 g. ABS, silikoon..
19.95€
Tootja: You2Toys
Suured ekstra suurt naudingut pakkuvad roosad armukuulid, läbimõõduga 5 cm ja pöörlevate sisemiste vibrokuulidega. Silikoonist ühendusnöör ja väljatõmbeaas. Nende pallide kandmine treenib tõhusalt vaagnapõhjalihaseid! Kogupikkus: 22 cm (väljatõmbeaas kaasaarvatud). Ø 5 cm. Kaal: 167 g. ABS, silikoon..
19.95€
Tootja: GOGASM
GOGASM- ORGASM TO GO ARMUPALLIDArmupallid tupele ja pärakule- sees omakorda pöörlevad pallidÜhendatud silikoonpaelagaSuur pall sisestatakse vagiinasseVäiksem pall on päraku jaoksPäeva jooksul saab seda diskreetselt kandaSobib meelelahutuseks ja treenimiseksTreeningseade ja sekslelu ühes!Armastuspall..
29.95€
SATISFYER TUPEKUULIDE TREENINGUKOMPLEKT 3TK SATISFYER TUPEKUULIDE TREENINGUKOMPLEKT 3TK
Uus
Tootja: Satisfyer
Uued Satisfyer armukuulid on palju enamat kui lihtsalt erootiline aksessuaar. Sametipehmest silikoonist üllad armastusepallid erinevates kaalukategooriates - ideaalse ja tõhusa treeningu õnnestumine. Mida treenitumad tupelihased- seda tulisemad orgasmid. Tugevaid seesmisi lihaseid ei naudi te üksi- ..
21.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)