Menüü
Ostukorv

Tupekuulid

Tupekuulid
Tootja: Playcandi
Need armupallid pakuvad stimulatsiooni ja treenivad samal ajal ka teie vaagnapõhjalihaseid! Pallidel on valget värvi detailid, mis stimuleerivad tupe sisemust sisestamise ajal. Pehmest silikoonist. Soovitav kasutada vee baasil põhinevat libestit. Armupallide regulaarsel kasutamisel treenite vaagnapõ..
19.95€
Tootja: Lust
Veniva tagasitõmbamisaasaga armupallid10 vibratsioonirežiimiPuldigaPehme puutetundlik pindTugevdab vaagnapõhjalihaseidVärvus: mustRõõmupallid!Kas otsite midagi meeldivat? Miks mitte proovida neid vibreerivaid musti armupalle? Kaks koonusekujulist palli tagasitõmbamisaasaga tõotavad pakkuda teile puh..
79.95€
Tootja: NMC
Naised armastavad seda kuuli mitte ainult selle trendika lilla kujunduse, vaid ka selle 10 vibratsioonirežiimi tõttu. Kindlasti saate selle väikese väljavalituga kogeda palju ekstaatilist naudingut! Kuuli saab laadida kaasasoleva USB-kaabli abil. 5,2 cm pikk, Ø 2,4 cm. ABS...
34.95€
Tootja: Sweet Smile
Vaagnapõhjalihaste treenimiseks mõeldud komplektKomplektis 4 armupalli3 x ilma vibratsioonita, 1 x vibratsioonigaKõigile treeningtasemetele: 47 g kuni 103 gVaikne diskreetseks treeninguksVeniv tagasivõtmisrihmseesmiste pöörlevate kuulikestegaStimulatsioon ja treening algajatele, edasijõudnutele ja a..
89.95€
Tootja: BGT
TUPELIHASTE TREENIMISE KUULIDTugevdage oma tupelihaseid ja vaagnapõhja nende hõlpsalt sisestavate tupekuulikeste abil. See hämmastav kegeli treeningkomplekt aitab teie vaagnalihaseid tugevamaks muuta, et kogeda suuremaid ja võimsamaid orgasme. Need erakordsed Kegeli pallid võivad aidata ka pärast sü..
32.95€
Tootja: ENGILY ROSS
TUPELIHASTE TREENINGKUUL VAAGNAPÕHJALIHASTE TREENIMISEKSENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valm..
17.95€
ENGILY ROSS -KELLY KEGELI TREENINGKOMPLEKT ENGILY ROSS -KELLY KEGELI TREENINGKOMPLEKT
Enim müüdud
Tootja: ENGILY ROSS
TUPELIHASTE TREENIMISE KOMPLEKTENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parim..
21.95€
Tootja: ENGILY ROSS
TUPELIHASTE TREENINGKUULENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parimaid nau..
13.95€
Tootja: ENGILY ROSS
TUPELIHASTE TREENIMISE KOMPLEKTENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parim..
29.95€
"Esimene nädalavahetus." Viiskümmend halli varjundit treeningkuulid tupelihaste treenimiseksOsa viiekümne halli varjundi nädalavahetuse kollektsioonist, mille on heaks kiitnud autor EL James.Treenige enda vaagnapõhja lihaseid, et saavutada erakordseid tulemusi. Lisaks sellele, et vaagnapõhi on tugev..
19.95€
Tootja: GOGASM
GOGASM- ORGASM TO GO ARMUPALLIDArmupallid tupel ja päraku jaoks- sees omakorda pöörlevad pallidÜhendatud silikoonpaelagaSuur pall sisestatakse vagiinasseVäiksem pall on päraku jaoksPäeva jooksul saab seda diskreetselt kandaSobib meelelahutuseks ja treenimiseksVärvus: lillaTreeningseade ja sekslelu ü..
29.95€
Tootja: GOGASM
GOGASM- ORGASM TO GO ARMUPALLIDArmupallid tupele ja pärakule- sees omakorda pöörlevad pallidÜhendatud silikoonpaelagaSuur pall sisestatakse vagiinasseVäiksem pall on päraku jaoksPäeva jooksul saab seda diskreetselt kandaSobib meelelahutuseks ja treenimiseksTreeningseade ja sekslelu ühes!Armastuspall..
29.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)