Menüü
Ostukorv

Strap-on

Strap-on
Tootja: King Cock
 Strap-on King CockTäpselt nagu päris asi - ka sina võid siseneda! Tahke dildo on peenise realistlik koopia, kuna sellel on selgelt väljeulatuvad veenid peenisel. See dildo on 15,2 cm pikk ja 4,1 cm läbimõõduga. Keegi ei suuda sellele atraktiivsele väljavalitule vastu panna! Niisiis: kasutage..
89.95€
Tootja: Excellent Power
Kuumade rollimängude ja muu jaoks! TEMA ja TEMA või TEMA ja TEMA - kindlasti vürtsitate oma armuelu selle kuuma peenisekujulise ja strap-on vibraatoriga, ükskõik mis kombinatsioon see ka poleks. Rakmed on valmistatud mustast kunstnahast ja neid saab reguleerida nii, et need sobivad ideaalselt. Ees ..
54.95€
Tootja: You2Toys
Nahavärvi realistlik dildo, millel on punnis munandid ja väljaulatuvad veenid, kindlalt kinnitatud reguleeritava PVC nööriga. Pikkus 13 cm, Ø 4-4,5 cm. Sobib igas suuruses (S-L)...
44.95€
Tootja: Excellent Power
Kinnita ja naudi! Läbipaistev peenisekujuline dildo munandi ja iminapaga. Dildo saab asetada rõngasse musta kinnitusrihma külge (ümbermõõt 60-157 cm). Rakmetel on reguleeritavad rihmad. Dildo: 20 cm pikk, sisestussügavus 15 cm, Ø 3,2-4 cm. Näpunäide: dildot saab kasutada ka iseseisvalt! Materjal..
39.95€
Tootja: You2Toys
Nahavärvi, kergelt painutatud dildo, mille elastsed rihmad kinnituvad puusade ümber. Dildo pikkus on 18 cm ja läbimõõt 3,7 - 4,1 cm! Materjal: PVC...
29.95€
Tootja: You2Toys
Kinnita ja naudi! Veenidega peenisekujuline dildo, mille saab kinnitada kaasasolevate mustade rihmadega kinnitatavate rakmete külge. Dildo on umbes 20 cm pikk, Ø 3,8–4,2 cm. Rakmete puusa ümbermõõt u. 110 cm pikk, reguleeritav. Materjal: polüuretaan, polüester, polüoksümetüleen, metall, dildo-PVC...
39.95€
Tootja: Fetish Fantasy
Must reguleeritav elastne vöö kahe vibreeriva peenisega. Mõlemad vibratsioonid on kaugjuhtimispuldi abil pidevalt reguleeritavad. Vibraatori pikkus on 15 cm, ø 4 cm. Materjal: PVC. Komplektis silmamask (100% polüamiid). Palun tellige patareid eraldi: 4 TK / AA...
69.95€
Tootja: Seven Creations
Alati jäik ja alati valmis! Nahavärvi pehme kummist peenis, millel on 6 cm pikendus ja õõnes sisemus. Reguleeritavad elastsed rihmad kinnitavad hülsi oma kohale. Mitmekäigulise glansi vibratsiooniga. Sobib TEMA ja TEMAKESE jaoks või rollide vahetamiseks. Suurus: 15 cm pikk, 8 cm sügav, Ø 4 cm. Telli..
26.95€
Tootja: You2Toys
Seksuaalne rahulolu mõlema jaoks!Ideaalne seade oma partneri peenise pikendamiseks 6 cm pikendusega otsaga ning erektsiooni säilitamiseks. Seest õõnes. Peenist pumbatakse üles käepärase pumbaga latekshülsi sees olevate masseerivate nuppude kaudu, TEMAKE naudib aga otsa asetatud vibreeriva kuuli vibr..
49.95€
Tootja: You2Toys
Seksuaalne rahulolu mõlema jaoks!Nahavärvi reguleeritava rihmaga kinnitatav dildo. Seest õõnes, pehme ja mugav, et oleks hõlpsasti sobiv. Pikkus 17 cm, sügavus 10 cm, sisemine ø 3,2 cm, välimine ø 3,9 - 4,3 cm. Elastsed rihmad on individuaalselt reguleeritavad. Vibratsiooni saab reguleerida käepäras..
27.95€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)