Menüü
Ostukorv

TeaseMe mäng paaridele

TeaseMe mäng paaridele
TeaseMe mäng paaridele
TeaseMe mäng paaridele
TeaseMe mäng paaridele
TeaseMe mäng paaridele
24.99€
  • Laos: Postitame samal päeval I Alates 69€ tasuta tarne
TEASEME on üks paljudest vallatutest mängudest seerias 'XXX-ME', mille autor on Tease & Please.

See on suunatud kahele romantilisele partnerile ning pakub palju lõbusaid ja lõpmatuid fantaasiavõimalusi. See mäng võimaldab teil avastada seksuaalvõimalusi, millele te pole ilmselt varem mõelnud. "Juhtpositsiooni võtmine" või "allutamine": kumba eelistate?

Selles mängus sisalduvad atribuudid, nagu mask, köis ja õrnad (reguleeritavad) nibuklambrid, pakuvad meeled mängulist ja fantaasiarikast õrritust.
Lisaks sisaldab mäng kuut ülesandevihikut kümnes keeles: inglise, hispaania, prantsuse, saksa, hollandi, poola, vene, itaalia, rootsi ja norra.
Kunagi ei või teada, mis selle üllatava jõu ja jõuetuse mänguga edasi saab. Kas teile meeldib nööride tõmbamine või eelistate lasta end kinni siduda?

Kas olete kunagi kogenud, kuidas (nibu) klambrid võivad teie kehas paljudes kohtades (valusalt) meeldivaid aistinguid vallandada?

Kuidas tunduvad teie partneri õrnad või õrritavalt valusad puudutused, kui te ei näe midagi, kuna kannate silmamaski?

Kasutage võimalust ja imestage erinevate ülesannete üle, mis suunavad teid vaheldumisi „läbima“ või „sooritama“. Teie meeled on kindlasti maksimaalselt kõrgendatud, eriti kui kasutate erinevaid atribuute, näiteks maski, kinnitusköit või reguleeritavaid nibuklambreid.

Tease & Please soovib teile kahele palju mängulusti!

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.