Menüü
Ostukorv

Vibraatorid ja dildod

Vibraatorid ja dildod
Tootja: Excellent Power
Realistliku peenise kujuga kõver ja painduv kahekordne dildo. Selle mõlemas otsas on väljaulatavad sooned. Nahavärvi. Täielik pikkus 45,5 cm. Ø 4,7 cm. Kaal: 660 g. Materjal: PVC...
49.95€
Maksudeta:49.95€
Elegantne ja väike kuul-vibraator Fifti Shades Of Grey ametlikust kollektsioonist. Vibraatoril on võimas ühe kiirusega stimulatsioon kogu kuuli ulatuses, mis pakub naudingut nii üksi kui ka kallimaga lõbutsedes.Põhiomadused:Ideaalne mänguasi algajateleVõimsad ühe kiirusega vibratsioonidSobib nii kli..
12.95€
Maksudeta:12.95€
Tootja: LELO
Liikumistundliku puldiga vibraatormuna, millega saad lisaks eelseadistatud vibratsioonirütmidele moodustada ise täiesti ainulaadse improviseeritud stiili. Reguleeri kas ise või anna ennast partneri kätte. Puldi tööraadius ca 12m. Ülivõimas vibratsioonimootor. Vibraator Lyla 2 on puldiga juhitava Sen..
149.00€
Maksudeta:149.00€
Tootja: LELO
Lelo Insignia Tiani 2 on Lelo Tiani täiustatud versioon, täiustades 50% võimsama mootoriga. Suurepärane vibraator paaridele. Komplektis on kaks erineva läbimõõdu ja kujuga sisestatavat osa, et saaksid valida omale hetkel sobivaima. Lelu saab juhtida nii Tiani enese pealt kui ka kaasasolevast juhtmet..
139.00€
Maksudeta:139.00€
Tootja: You2Toys
Väga paindlik, et leida naudingukeskpunkt teie "tagaukse" kaudu. Võbisevate soonte ja mitmekiiruselise vibratsiooniga. Väga elastne materjal, pehme kattega. Suurus: 17,5 cm, Ø 2,5 cm. Palun tellige patareid eraldi: 1 x AA...
21.95€
Maksudeta:21.95€
Tootja: BAILE
Sellel kaugjuhtimisega vibreerival kuulil on 20 funktsiooni ja see on spetsialiseerunud ülima naudingu pakkumisele. Saate seespidiselt oma G-punkti stimuleerida kui ka oma välimisi erogeenseid piirkondi ergutada. Puldi võite anda partneri käsutusse ning lasta temal teid hellitada...Funktsioonid:20 v..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tootja: BAILE
Selle puldiga vibraatori abil saate oma aluspesule lisada midagi ainulaadset, mis muudab teie igavad päevad täielikult. Eesosas on vibreeriv kuul, mis on strateegiliselt paigutatud ülima naudingu jaoks.Kujundatud USA-s kõrgeimate kvaliteedistandarditega.Funktsioonid:10 vibratsioonifunktsiooni2 AAA p..
36.00€
Maksudeta:36.00€
Ecopurple'i vibreeriv muna kaugjuhtimispuldiga Ecopurple'i vibreeriv muna kaugjuhtimispuldiga
Laost otsas
Tootja: Latetobed
Paljude eelistega EcoPurple on täielikult veekindel ja sellel on 10 vibratsioonifunktsiooni. Sellel on täiuslik suurus ja kuju, nii et võite selle võtta kuhu iganes soovite. Lisaks saate selle juhtmeta kaugjuhtimispuldiga liikuda vibratsioonifunktsioonide vahel. Ideaalne mänguasi üksi või partneriga..
14.95€
Maksudeta:14.95€
Tootja: Muu
Kaugjuhitava puldiga vibraator-muna. Võite mängida ise kas vannis või dušši all olles, sest munake on täielikult veekindel või lasta partneril end hellitada ja seda kuni 20 meetri kauguselt.Selle pisikese vibraator-munaga tunnete pehmet, samas tugevat ja intensiivset vibratsiooni.Läikiv juhtmevaba k..
24.90€
Maksudeta:24.90€
Tootja: Muu
Panty vibe kaugjuhtimispuldiga püksikutesse asetatav naiste masturbaator.Juhtimispuldi abil on teil või teie partneril võimalik lihtsate nupuvajutusetega vibratsiooni intensiivsust kontrollida. Andke fantaasiale vabad käed..... Ükskõik, kus te ka ei viibi.  Omadused:•  Kaugjuhtimispul..
49.95€
Maksudeta:49.95€
Tootja: INTOYOU
Uuenduslik vibratsioonisüsteem muudab Pewee vibreerivast munast igaks lemmikmänguasjaks. Sellel on 10 vibratsioonifunktsiooni, mida saate juhtmeta puldist reguleerida või lasete teha seda oma partneril kuni 15 m kauguselt. Munake on loodud hõlpsaks sisestamiseks ja nautimiseks kogu aeg, samal ajal s..
34.95€
Maksudeta:34.95€
Tootja: Pretty Love
See vibreeriv muna on diskreetne ja mugav kasutada, kuna sellel on kaugjuhtimispult. Sellel on 12 vibratsioonifunktsiooni, nii et saate valida endale kõige meeldivama režiimi või veel parem - laske oma partneril valida! Pange muna lihtsalt aluspesu sisse ja valige meelepäraseim režiim.Projekteeritud..
21.95€
Maksudeta:21.95€
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)