Menüü
Ostukorv

Sweet Smile

Tootja: Sweet Smile
Vaagnapõhjalihaste treenimiseks mõeldud komplektKomplektis 4 armupalli3 x ilma vibratsioonita, 1 x vibratsioonigaKõigile treeningtasemetele: 47 g kuni 103 gVaikne diskreetseks treeninguksVeniv tagasivõtmisrihmseesmiste pöörlevate kuulikestegaStimulatsioon ja treening algajatele, edasijõudnutele ja a..
89.95€
Tootja: Sweet Smile
Avastage Sweet Smile Touch vibraatori abil oma kõige tundlikumaid ja erootilisemaid kohti. Vallatus roosas mänguasjas on kõik: võimas vibratsioon, armsalt sile väliskiht ja uhke disain. Kompaktne vibraator pakub rõõmu nii naisele kui mehele. Kasutage seda koos või minge üksikule avastusretkele. Kaas..
49.95€
Tootja: Sweet Smile
Esmalt õrn, siis võimas, lõpuks metsik! Kergelt kaardus vibraator, millel on stimuleerivad sooned. Seitsme vibratsioonitasemega. Lilla. Täispikkus u. 18 cm, Ø 2,5–3,3 cm. Materjal: silikoon. Palun tellige patareid eraldi: 2 x AAA...
54.95€
Tootja: Sweet Smile
Roosa, delfiini kujuga sõrmevibraator, eemaldatava minivibraatoriga. Sametiselt pehme näpuvibraator stimuleerib Sind 7 vibratsioonirežiimiga. Täispikkus 9,5 cm, vibraator Ø: max. 2 cm. Materjal: silikoon, ABS (ftalaadivaba)Patareid komplektis..
24.95€
Tootja: Sweet Smile
Ideaalne stardikomplekt uudishimulikele paaridele!7-osaline mänguasjakomplekt, millesse kuuluvad kaks erineva suurusega minivibraatorit, mõlemal on 7 erinevat vibratsioonirežiimi. Peenise- ja munandirõngas, kupp/vaakumotsik ning näpuvibraator-nendele saate ka lisada komplektis oleva vibraatori, et t..
69.95€
SWEET SMILE SUPERVIBRAATOR GIPSY BUNNY SWEET SMILE SUPERVIBRAATOR GIPSY BUNNY
-7 %
Tootja: Sweet Smile
3 mootoriga võimas jänkuvibraator Võimas kolme vaikse mootoriga vibraator, mootorid asuvad vibraatori alumises ja ülemises osas ning painduvate kõrvadega kliitoristimuleerijal (pikkus 8 cm). 7 vibratsioonitaset on juhitavad ühe nupuvajutusega – ekraan näitab, milline mootor on aktiveeritud. Kog..
49.90€ 53.90€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)