Menüü
Ostukorv

Sweet Smile

Tootja: Sweet Smile
Neopreenist kergelt kõverdatud ja kontuuriga dildo. Rihmade külge lihtsalt kinnitatav ja eemaldatav. Nöörid on reguleeritavad ja klambrikinnitused tagavad hõlpsa sisse- ja väljavõtmise. Roosa / must. Dildo suurus: 16 cm, sisestamissügavus: umbes 14,5 cm, läbimõõt 3,7 cm. Materjal: silikoon...
34.95€
Tootja: Sweet Smile
Avastage Sweet Smile Touch vibraatori abil oma kõige tundlikumaid ja erootilisemaid kohti. Vallatus roosas mänguasjas on kõik: võimas vibratsioon, armsalt sile väliskiht ja uhke disain. Kompaktne vibraator pakub rõõmu nii naisele kui mehele. Kasutage seda koos või minge üksikule avastusretkele. Kaas..
49.95€
Tootja: Sweet Smile
Esmalt õrn, siis võimas, lõpuks metsik! Kergelt kaardus vibraator, millel on stimuleerivad sooned. Seitsme vibratsioonitasemega. Lilla. Täispikkus u. 18 cm, Ø 2,5–3,3 cm. Materjal: silikoon. Palun tellige patareid eraldi: 2 x AAA...
54.95€
Tootja: Sweet Smile
See valge kvaliteetne vibraator pakub vaikseid õnnehetki: tänu siidisele pehmele pinnale siseneb peaaegu iseseisvalt tupe või aanuse keskmesse - seal, kus selle võimas, kuid väga vaikne mootor stimuleerib tõhusalt tundlikke himunärve . Erinevad seitse vibratsioonitaset on nupuvajutusega hõlpsasti ko..
34.95€
Tootja: Sweet Smile
Võimas G-punkti stimulatsioon 7 vibratsioonirežiimi ja põnevate stimuleerivate soontega. Täispikkus 12,5 cm, Ø 2,4-2,7 cm. Materjal: PU-kattega silikoon, ABS. (ftalaadivaba)..
21.95€
Tootja: Sweet Smile
Roosivärviline peenisekujuline vibraator, millel on peenisele omased sooned. 7 vibratsioonitaset ühe nupuvajutusega. Täispikkus 12,5 cm, Ø 2,7-3 cm. Materjal: silikoon, ABS.Patareid (1 x Mignon / AA) ei kuulu komplekti..
19.95€
Tootja: Sweet Smile
Roosa, delfiini kujuga sõrmevibraator, eemaldatava minivibraatoriga. Sametiselt pehme näpuvibraator stimuleerib Sind 7 vibratsioonirežiimiga. Täispikkus 9,5 cm, vibraator Ø: max. 2 cm. Materjal: silikoon, ABS (ftalaadivaba)Patareid komplektis..
24.95€
Tootja: Sweet Smile
Ideaalne stardikomplekt uudishimulikele paaridele!7-osaline mänguasjakomplekt, millesse kuuluvad kaks erineva suurusega minivibraatorit, mõlemal on 7 erinevat vibratsioonirežiimi. Peenise- ja munandirõngas, kupp/vaakumotsik ning näpuvibraator-nendele saate ka lisada komplektis oleva vibraatori, et t..
69.95€
Tootja: Sweet Smile
See mitmekülgne sekslelu on loodud ülima naudingu jaoks. Kohandub naise anatoomiaga ja seda saab kanda aluspesu sees. 7 vibratsioonivõimalust (3 pulsatsioonirežiimi, 1 kiirendusrežiim ja kolm kiirusrežiimi). Põhiomadused:Täissuurus: 14 cm, Ergonoomilise kujuga vibraatorMagnetiga aluspükste külg..
29.95€
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)