Menüü
Ostukorv

TENGA COOL EDITION ORIGINAL VACUUM CUP

TENGA COOL EDITION ORIGINAL VACUUM CUP
TENGA COOL EDITION ORIGINAL VACUUM CUP
TENGA COOL EDITION ORIGINAL VACUUM CUP
TENGA COOL EDITION ORIGINAL VACUUM CUP
TENGA COOL EDITION ORIGINAL VACUUM CUP
12.90€
  • Laos: Postitame samal päeval I Alates 69€ tasuta tarne

Kas otsite teistsugust masturbaatorit?

Tenga Original Vacuum Cup - liivakella kuju tagab ülima tiheduse. Spetsiaalsed ventiilid loovad CUPi sisse virtuaalse vaakumi, et pakkuda imelist imemistunnet. 

Mitmed ainulaadsed omadused loovad elava stimulatsiooni, kasutades täiustatud tehnoloogiat ja enneolematut sisekujundust aistingute jaoks!


  • Materjal: TPE
  • Eriväljaanne
  • Mõeldud ainult 1 kasutamiseks.
  • Mõõdud: 15,5 x 6,5 x 6,5cm

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

  • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.


  • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks


  • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi - see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.


  • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.


  • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.


Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.