22 days potentsikapslid

25,95 

Laos

Mehelikkuse stimulatsioon

Stimuleerib meeste suguelundeid ja seksuaalset jõudu, aitab potentsiprobleemide korral.

Omadused:

  • Toetab seksuaalorganeid
  • Parandab hormooni aktiivsust
  • Stimuleerib seksuaalset jõudu

22 päeva PE stimuleerib meeste suguelundeid. Need unikaalsed tabletid sisaldavad tasakaalustatud koostisainete kooslust, mis on valitud just mehelikkuse edendamiseks. Erektsiooni suuruse optimeerimiseks stimuleeritakse verevoolu peenisesse ja peenises. 22 päeva PE sisaldab sisaldavad Siberi ženšenni, kaltsiumi, L-arginiini, Tribulus terrestris ja Muira Puamat, suurendamaks tugevust, iha, potentsi ja libiidot.

22 tabletti.

Tribulus terrestris – (100mg) Tribulus on üldstimulaator, mida kasutatakse ka kuseteede ravimiseks, erektsioonihäirete korral ning vererõhu alandamiseks. Tarvitada tasuks seda eelkõige madala seksuaaltungi või erektsioonihäiretega meestel.

Muira puama (150g)-Muira puama on taim, mis on armudroogi maine kuhjaga ära teeninud. Seda rohtu tarvitavad Amasoonase ja Orinoco jõgede ääres elavad pärismaalased impotentsi vastu võitlemiseks ning ta rahvakeelne nimi on potentsipuu. Mõjutab otseselt kesknärvisüsteemi, stimuleerides seksihormoone. Tarvitada tasuks seda madala seksuaaltungiga meestel-naistel ja erektsiooniprobleemidega meestel.

Siberi ženšenn (400mg)- toimib antioksüdandina, mis parandab erektsiooni kestvust, jäikust, tõstab libiidot ja orgasmi tugevust. Turgutab vereringet ja seda kasutatakse ka stressi ja väsimuse vastu võitlemiseks.

Kaltsium (210mg)- Kaltsium on oluline mineraal, mis toetab lihaste õiget funktsioneerimist ja impulsside edastamist närvidesse.

L-Arginiin (150mg)-Erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalne rahulolu tõstmiseks. L-arginiin on kõige enam levinud toidulisand meeste seksuaalse soorituse tõstmiseks tänu oma kiirele toimele. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja tõstab seksuaalset iha ning rahuldust.

Kasutamine: 2 tabletti päevas rohke veega. Ärge ületage päevast soovitatud annust.

Lisainfo

Kaal 0,02100000 kg
Mõõtmed 0,085 × 0,045 × 0,045 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.