ACTION EINAR ADVANCED AUTOMAATNE MASTURBAATOR

109,95 

Laos

Action Einar – vibratsiooni- ja imemisfunktsiooniga meeste masturbaator

Actionis ei jäta me meeste masturbeerimist kõrvale ja oleme loonud Action Mani, Actioni meesliini kaasaegsele ja endast lugupidavale mehele, kes soovib nautida oma seksuaalsust.

Sellel masturbaatoril on kaks erakordset funktsiooni, üks neist vibratsioonifunktsioon, kuid mitte 1 või 2, vaid 10, see on funktsioon, mida me kõik teame ja armastame. Teine funktsioon- 5 imemisfunktsiooni!

Kuidas töötab? Keskmise nupuga saate masturbaatori sisse ja välja lülitada ning juhtida 10 vibratsioonifunktsiooni eraldi vajutades.

Ülaosas olev imemisnupp on see, mille abil saate liikuda viie imemisfunktsiooni vahel, millest igaüks on eelmisest põnevam. Õrnast imemisest äärmiselt muljetavaldava imemiseni.

Ja alumine nupp on nupp, millel on kaks funktsiooni, millest üks on käsitsi imemine, nii et saate katsetada, kumb on meeldivam, kas automaatne või manuaalne imemine. Ja teine ​​funktsioon on kiirvabastus, st kui olete lõpetanud nii käsitsi imemise kui ka mõne 5 imemisfunktsiooni nautimise, saate seda nuppu all hoida, nii et imemine peatub automaatselt.

Seda saab laadida magnetilise USB kaudu ning selle ümbris on õhuke ja vastupidav, mis sobib suurepäraselt ületamatuks stimulatsiooniks. Tema varrukat on väga lihtne eemaldada, nii et saate seda pesta sooja vee ja hea mänguasjade puhastusvahendiga, et pikendada masturbaatori eluiga. Soovitame kasutada head veepõhist määrdeainet, et naudingust võtta maksimum.

Omadused:

 • 5 imemisfunktsiooni
 • 10 vibratsioonifunktsiooni
 • Käsitsi-automaatse imemise võimalus
 • Imemise kiirvabastusnupp
 • Magnetiline USB taaslaetav
 • Lihtne juhtpaneel
 • Õhuke ja vastupidav varrukas, lihtne puhastada
 • Soovitame kasutada ainult veepõhiseid libestiid

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

 • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

 • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks

 • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

 • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

 • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal 1,08500000 kg
Mõõtmed 0,41 × 0,165 × 0,11 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.