Action Viggo – vibratsiooni-, üles-alla tõukefunktsiooni ja imemisfunktsiooniga meeste masturbaator

Actionis ei jäta me meeste masturbeerimist kõrvale ja oleme loonud Action Mani, Actioni meesliini kaasaegsele ja endast lugupidavale mehele, kes soovib nautida oma seksuaalsust.

Teame, et kui mõtleme meessoost masturbaatorile, siis meenuvad turul kõige elementaarsemad, manuaalsed ja tänapäeval kõige populaarsemad onaneerijad. Kuid Actionis tahame olla paremad ja seepärast toome teieni Viggo, masturbaatori, mis viib sind täiesti teise maailma.

Viggo on masturbaator, mis näeb väljast lihtne välja, kuid sees on sellel parimad omadused, mida meeste masturbeerimiseks eales välja mõeldud. See väliskujundus on loodud suurema diskreetsuse ja mugavuse tagamiseks.

Seest leiate pehme TPE-ümbrise ülirealistlike aistingute jaoks ja tekstureeritud tunneli aistingu suurendamiseks. Saate nautida ei midagi enamat ega vähemat kui 3 funktsiooni, mis kõik erinevad üksteisest, kuid kõik on loodud teie naudinguks. 

Vibratsioonifunktsioon: funktsioon par excellence, vibratsioonifunktsioon, 10 režiimiga.

Üles-alla või tõukefunktsioon: võite seda nimetada, kuidas soovite, kuid see on funktsioon, mille abil te Viggosse armute. See funktsioon paneb varruka üles ja alla liikuma, kuid te arvate, et see on midagi, mida olete varem näinud, kuid tänu kahekordse varruka süsteemile on see maailmaväline kogemus.

Imemisfunktsioon: see funktsioon on tihedalt seotud üles ja alla funktsiooniga ning me selgitame, miks. Otse Viggo keskelt leiate osa, kus on sees varrukas, mis teeb “tõmba ja lahti” efekti, mis muudab imemisefekti muljetavaldavaks, muutes Viggost teadaolevalt kõige realistlikumaks masturbaatoriks. Sellel on laetav aku, millega saate nautida 60 minutit autonoomiat.

Esiküljel näete läbipaistvat ala, mille saate hõlpsalt eemaldada hülsi õigeks puhastamiseks. Ärge unustage oma mänguasja enne ja pärast iga kasutamist puhastada sooja vee ja mänguasjapuhastusvahendiga ning kuivatada see puhta ja kuiva lapiga, et pikendada selle kasutusiga. Kasutage eriti märjaks ööks oma lemmikveepõhist libestit.

Omadused:

 • 10 vibratsioonifunktsiooni
 • 10 üles ja alla/tõuke funktsiooni
 • “Imemise” efekti funktsioon
 • Õhuke ja eriti pehme TPE varrukas
 • tekstureeritud tunnel
 • 60 min autonoomia
 • Magnet-USB taaslaetav
 • Vaikne <60dB
 • Mõõdud: 28,88cm x 9cm

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

 • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

 • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks

 • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

 • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

 • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal 1,08500000 kg
Mõõtmed 0,41 × 0,165 × 0,11 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.