AUTOBLOW 2+ XT VÕIMAS MASTURBAATOR SUURUS B

169,90 

Laos

Võimas masturbaator Autoblow 2+, ekstra tihe suuseksi kogemus

Autoblow 2+ on võimas lõbumasin, mis on loodud töötama ilma käsi kasutamata. Võimsa tööstusliku mootoriga pakub see üles-alla liikumist. Suukujulise avaga sametiselt pehmet varrukat hoiavad tihedalt kinni 5 helmestega vedrut masturbaatori sees. Need vedrud liiguvad stimulatsiooni ajal sensuaalselt üles ja alla, luues hingematvalt intensiivse naudingu. Massaaži kiirus on mitme kiirusega ja seda saab reguleerida valikukettaga. See masturbaatori mudel on ainus, mida saate kasutada olenemata oma peenise suurusest, kuna saate kasutada kolme vahetatavat varrukat, olgu need suured, keskmised või väga suured.

Selle masturbaatori paljudest omadustest paistavad silma puhastamise lihtsus ja võimsus. Tänu pistikupesa kasutamisele (3 m kaabel) ei pea te muretsema aku ebamugavuse pärast. Mänguasja puhastamiseks piisab, kui eemaldada varrukas ning kasutada sooja vett ja mänguasjapuhastusvahendit või neutraalse pH-ga seepi.

Rohkem kui 200 000 meest 47 riigis omavad Autoblow 2+ põhjusel: kuna toode töötab! 2014. aastal tuhandete meeste poolt rahastatud praegusel versioonil 2+ on originaaliga võrreldes mitmeid täiustusi (jäikus ja võimsus) ning see põhjustab kindlasti orgasme, mis jäävad teile alatiseks meelde.

Omadused:

 • Masturbaator eemaldatava varrukaga
 • Suurus B- 10-14cm ümbermõõduga peenisele
 • 5 sisemist helmestega vedrut stimuleerivad peenist
 • Tööstuslik mootor: võimas intensiivseks suuseksiks
 • Võimalus kasutada asendus-/muud varrukaid
 • Kaasas Euroopa pistik 292 cm pikkuse kaabliga
 • Intensiivne nauding – ühe nupuvajutusega!
 • Täispikkus 24 cm, sisestussügavus 15 cm, ava Ø 3 cm (painduv), kaabel 292 cm. TPE, ABS.

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

 • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

 • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks

 • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

 • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

 • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal 1,05500000 kg
Mõõtmed 0,31 × 0,115 × 0,115 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.