AUTOBLOW AI MACHINE – TEHISINTELLEKTI TÄIUSLIK ORAALSEKS MEESTELE

219,95 

Laos

Naudi 10 erinevat suuseksi kogemust 10 erineva kiirusega!

Kui olete turu parima masturbaatori otsinguil- siis ärge enam edasi otsige! Olete selle leidnud! Sellel masturbaatoril on tehisintellekt, mis mõistab masturbeerimistehnikat. Siiani elulähedaseim oraalseks, mida masturbaator on võimeline edasi andma. Tehisintellekti režiim muudab oraalseksi tehnikaid ja on seega eriti realistlik. See on loodud masinõppe meetodil ja sadade erootikafilmide baasil. Tänu sellele on tehisintelligent võimeline liigutama peenise ümber olevat masturbaatorit 250-nes erinevas positsioonis. Lisavõimalusena on kasutusel pausi nupp, mis võimaldab soovi korral orgasmi edasi lükata.

Valige selle 10 kogemusfunktsiooni ja 10 kiiruse vahel ning nautige nagu ei kunagi varem, peate lihtsalt selle sisse lülitama, kasutama oma lemmikveepõhist libestit, sisestama peenise ja nautima asuma.

Selle 100% silikoonist ümbrised on vahetatavad ja nende tootmisel on kasutatud materjale, mis imiteerivad täiuslikult naha puudutust, et tunne oleks “päris”. Neid on lihtne puhastada, korduvkasutatavad ning sobivad igat tüüpi pikkuse ja jämedusega peenisele. 

Saate proovida 9 masturbeerimisfunktsiooni ja 1 täiendavalt täiustatud funktsiooni, mis on alati erinev ja mille hõlpsasti kasutatava juhtseadme abil saate reisida. Ühendage toode mis tahes pistikupesaga (110 V – 240 V), et alustada nautimist, ilma et peaksite laadima või kasutama tülikaid patareisid.

Kasutage tegevuse juhtimiseks mikrokiipi ja 4 andurit, need andurid liigutavad kogu süsteemi ja korpust kuni 250 erinevasse punkti. Tänu sellele ja selle võimsale, täielikult metallist mootorile, kestab see üle 500 kasutustunni. See ei ole veekindel, seda ei saa kasutada vannis ega duši all, kuna see peab olema vooluvõrku ühendatud.

Võimalikud kogemused:

1. Liigutused kogu peenise pikkuses

2. Liigutused kokku 3 sekundit ja 2 sekundit pausi

3. Liigutused kokku 15 sekundit ja 2 sekundit pausi

4. Kokku 2 liigutust ja pool sekundit pausi

5. Liigutused peenise ülemises osas (ideaalne lühikeste peenise jaoks)

6. Liigutused peenise alumises osas (ideaalne pikkade peenise jaoks)

7. Vahelduvad liigutused üles ja alla

8. Kombinatsioon kogu liikumisest, üles ja alla

9. Kombinatsioon kogu liikumisest, üles-alla koos vibratsiooniga

10. Täiustatud kogemus, iseend muutev režiim

Omadused:

 • Tehisintellektiga
 • 10 võimalikku kogemust
 • 10 kiirust
 • Ei sobi duši alla
 • Pausi nupuga
 • Lihtsad juhtnupud
 • Vahetatavad kaaned
 • Pole vaja akusid ega laadimist
 • Sobib igale pistikupesale (110-240 V)
 • Kaasas ümbris, mis simuleerib suud – 100% silikoon
 • Täismetallist mootor
 • 50% eelkäijast vaiksem
 • 3 korda võimsam

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

 • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

 • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks

 • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

 • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

 • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal1,08500000 kg
Mõõtmed0,31 × 0,19 × 0,12 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.