Need masturbaatorid on valatud teie lemmikstaaridest, jäljendades ka kõige kõige väiksemaid detaile. Veelgi suurema naudingu saamiseks on sellel vibreeriv funktsioon, mida saate hõlpsalt aktiveerida. 

Pehme revolutsiooniline kasutusvalmis masturbaator sisaldab imemise efekti loomiseks õhukambreid! Määri libestit ja koge! 

Pakend sisaldab kahte masturbaatorit, nii et saate valida endale eelistatava ja saate lisada kaugjuhtimispuldiga reguleeritava vibreeriva kuuli, mis annab teile masturbatsiooni ajal uskumatuid aistinguid.

Disainitud USAs kõrgeimate kvaliteedistandarditega.

Omadused:

  • Puldiga reguleeritav vibreeriv kuul
  • 2 AA patareid (ei kuulu komplekti)
  • Kaks masturbaatorit
  • Korduvkasutatav
  • Materjal; TPR ei sisalda falaate

Mõõtmed:

  • 14 cm x 8,8 cm
  • 13,5 cm x 8,2 cm

Kasutusjuhend:

Kasutage masturbaatorit veepõhise libestiga. Puhastage seda neutraalse ph-seebi ja sooja veega või spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahenditega, mida leiate meie poest.

5 MEESTE MASTURBATSIOONI KASU

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda

Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal 0,75000000 kg
Mõõtmed 0,165 × 0,16 × 0,08 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.