COCKMILLER pakub valikut dildosid, millel on ülipehme kõrgekvaliteediline topelttihedusega silikoonkest ja mis on täidetud tiheda cocksil ™ silikooniga, millel on ka vastupidav korpus, et tagada ülimalt realistlik tekstuur ja puudutus ning võrreldamatu nauding.
Meie toodete täitmiseks kasutatava materjali revolutsiooniline patenteeritud valem võimaldab dildo paremat paindlikkust ja tihedust.
COCKMILLER pakub turu parima kvaliteediga silikooni. Meie Platinum silikoon ei sisalda ftalaate ega lateksit, see on hüpoallergeenne ja mittepoorne, mis muudab selle palju vastupidavamaks ja hõlpsasti puhastatavaks.
  • Kahekordne tihedus
  • Ftalaadi- ja lateksivaba
  • Tugeva iminapaga
  • hüpoallergeenne
  • Sobib kasutamiseks koos rakmetega
  • Mõõdud:13 x 3 cm
MATERJAL JA HOOLDUS
 
COCKSIL materjal on nahasõbralik, mittepoorne ja seetõttu väga hügieeniline. Pehme ja painduv tekstuur tagab, et silikoonmaterjail on mõnus ja lihtne sisse libistada. See neelab ja salvestab teie kehasoojuse. Libestite kasutamiseks soovitame veepõhiseid libestit. See on materjali suhtes õrn ja tagab selle tekstuuri säilimise pikka aega. Täiuslikuks puhastamiseks puhastage seda pärast kasutamist mänguasjapuhastusvahendiga või neutraalse pH-ga seebi ja sooja veega.
 
BRÄND COCKMILLER
Kindel tunne, realistlikkus ja meeldivus määravad COCKMILLERi kaubamärgi – kõrgeima kvaliteediga toote taskukohase hinnaga, mis tagab täiusliku hinna ja naudingu kombinatsiooni.

Lisainfo

Kaal 0,17000000 kg
Mõõtmed 0,22 × 0,125 × 0,08 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.