ENGILY ROSS -LEIGH KEGELI TREENINGKUUL

13,95 

Laos

TUPELIHASTE TREENINGKUUL

ENGILY ROSS on kirglike erootiliste mänguasjade looja, mis on kehale ohutud ja ideaalsed avastamaks oma seksuaalsust. Ettevõttele meeldib see, mida nad teevad, ja seetõttu on kõik Engily Ross® tooted strateegiliselt kujundatud ja hoolikalt valmistatud, et pakkuda parimaid naudingukogemusi.

Treenige enda vaagnapõhja lihaseid, et saavutada erakordseid tulemusi. Lisaks sellele, et vaagnapõhi on tugev ja paindlik, aitab Leigh hoida teie tupelihaseid noorena ja tugevana. Kõik need tulemused tähendavad võimsamaid ja intensiivsemaid orgasme. Võite seda võtta kuhu iganes soovite, see on täiesti veekindel.

Engly Rossi nõuanne on alustada vähehaaval, kiirustamata. Leigh Individual Ball sobib ideaalselt algajatele, neile naistele, kes soovivad hakata nautima kõiki eeliseid, mida Kegeli harjutuste tegemine pakub.

Alustage treenimist 5 minutist päevas, suurendades kahe nädala pärast 60 minutini, et teie lihased saaksid kohaneda. Tõmba lihased kokku ja lõdvesta 10 sekundiliste intervallidena. Õigesti asetatud kuul jääb tupeava algusesse, seda ei lükata sama sügavale nagu tampooni. Kuu pärast proovige kasutada kahte palli või raskemat kuuli, et saada soovitud lõpptulemused. Puhastamine on väga lihtne, kasutage lihtsalt sooja vett ja neutraalset ph-seepi. Soovitatav on kasutada spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahendeid, et tagada tootele pikem eluiga ning värskus.

Omadused:

  • Tugevdatud vaagnapõhi
  • Võimsamad orgasmid
  • Väga lihtne puhastada
  • Kasutage ainult veepõhise määrdeainega
  • Meditsiiniline silikoon erakordseks keha kaitsmiseks
  • Ftalaadivaba
  • 100% veekindel IPX7
  • 2-aastane garantii
  • Kujundatud Euroopas

Mõõdud:

Individuaalne pall: 3,5 cm x 15,4cm (koos aasaga)

Kaal: 40gr

Kasutusjuhend mitmes keeles

Miks on vaja kasutada tupekuule?

Vaagnapõhjalihased toetavad kõiki vaagnapõhja organeid, põit, emakat ja soolestikku. Mida tugevamad vaagnapõhjalihased, seda tugevamad ja võimsamad on orgasmid. Vaagnapõhjalihaste treenimine on samuti soovitatud naistele, kes plaanivad rasestuda, et valmistada vaagnapõhja ette füsioloogiliseks stressiks, mis kaasneb raseduse hilisemate staadiumite ja sünnitusega. Lisaks vaagnapõhjalihastele treenivad tupekuulid ka häbemeluu- ündraluulihast nn ühte paljudest orgasmilihast.

Lisainfo

Kaal 0,06500000 kg
Mõõtmed 0,095 × 0,095 × 0,04 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.