Suurema meheau abivahend

Meeste leiutatud ja meeste rõõmuks loodud kaubamärk Boost Pump on loodud meestele, kes soovivad paremat naudingut, võimsamat erektsiooni, suuremat peenist,  vastupidavust ja rahuldustpakkuvamat seksi. 
Peenisepumpa on soovitatav kasutada korraga maksimaalselt 5 – 10 minutit päevas. Peenisepumba kasutamisest nähtavad tulemused peaksid saabuma umbes 3 – 6 kuu jooksul.
PSX03 pumbal on mõõturiga läbipaistev silinder, mis on ideaalne selleks, et kontrollida, kuidas teie peenis kasvab iga tõukejõu korral. Peate lihtsalt sisestama peenise silindrisse ja vajutama pumpa ning näete, kuidas teie peenis laieneb ja kasvab nii pikkuses kui ka paksuses.
Kui arvate, et olete piisavalt suureks kasvanud, võite vajutada rõhu vabastamise nuppu. Saate oma pumba kombineerida kaubamärgi vibreerivate tarvikutega (BO-086) ja hülssidega (BO-084; BO-085; BO-087). 
Esmakordsel kasutamisel ühendage toote kõik osad tihedalt, et ei tekiks õhulekkeid, mis takistab vaakumi tekitamist. Soovitatav on enne kasutamist oma peenise ümbrus raseerida, et saavutada võimalikult hermeetiline ühendus peenise ja pumba vahel. Samuti on soovitatav kasutada lisaks veebaasil libestit. 
Parimate tulemuste saavutamiseks kasutavad need pumbad vaakumsüsteemi, mille tõttu veri koondub peenisesse, olgu see siis lõtv või püstine. Kui peenis on lõtv, saavutate täiusliku erektsiooni läbi hermeetilise ja mugava tihendi, mis asub silindri otsas, peenise ristmikul häbemega.
Mugavalt ja ohutult saate puhastada, eemaldades silindri. Peenisepumba silindriosa on veekindel, kuid pump ei ole veekindel. Ärge unustage pumpa korralikult puhastada hea mänguasjapuhastusvahendiga, mida leiab ka meie kauplusest. Pöörase, ülimärja naudingu jaoks kasutage oma lemmikveepõhist määrdeainet.
Funktsioonid:
  • Manuaalne pump
  • Veekindel
  • Ftalaadivaba
  • Silikoon + ABS
  • Komplektis tasuta silikoonrõngas
Mõõdud:
Kogupikkus: 31 cm
Sisestatav pikkus: 19,3 ml
Kogudiameeter: 7 cm
Kogumass: 297 gr

Lisainfo

Kaal 0,39100000 kg
Mõõtmed 0,31 × 0,12 × 0,07 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.