INTOYOU SHIVA KLIITORIT IMEV G-PUNKTI VIBRAATOR

69,95 

Laos

Multivibraator, mis suudab kõike… stimuleerib kliitorit kui g-punkti

SHIVA kliitorit imev ja g-punkti stimuleeriv vibraator on varustatud 3 võimsa mootoriga. Lisaks on vibraatoril g-punkti osa keskel pulsatsioonifunktsioon, mis imiteerib mehega vahekorras olemise tunnet. Vibraator on kaetud siidiselt sileda meditsiinilise silikooniga, on vaikne, aga võimas. Shival on 10 tõuakmise funktsiooni, 7 vibratsiooni mustrit ja 7 kliitori imemise režiimi. Tal on naisele pakkuda palju rohkem, kui unistada osata.

Shival 3 võimsat mootorit 3 võimsa funktsiooni jaoks. Üks neist on see, mida me kõik teame ja armastame, vibratsioonifunktsioon ja ei rohkem ega vähem kui 7 režiimi, vaiksest kõditusest naudingu maavärinani.

Et mitte kunagi maha jääda, oleme lisaks seitsmele kliitori imemisfunktsioonile lisanud 10 pulsatsioonifunktsiooni… jah, lugesite õigesti, kõik need lõbusad ja meeldivad funktsioonid ühes mänguasjas.

Nagu tavaliselt, on selle meditsiinilised silikoonmaterjalid pehmed ja kehale ohutud ning koos ümara otsaga on seda meeldiv sisestada. Shiva keskelt leiate pulsatsioonide tsooni, mis on ideaalne nautimiseks täiuslikus tsoonis, nii et koos selle kliitori imemisega moodustavad need täiusliku triaadi. Lisaks sellele, kuna see on IPX6 veekindel ja kuna saate seda magnetilise USB Shiva abil väga lihtsalt laadida, on see ideaalne mänguasi igaks sündmuseks..

Mõõdud: 16.8 cm x 8 cm x 4 cm

Toodetud Hispaanias

G- punkti avastamisel on oodata tugevaid, kogu keha raputavaid orgasme nii, et võtab teie naise jalad nõrgaks.

Ärge unustage mänguasja eluea maksimeerimiseks puhastada spetsiaalselselt mänguasjadele mõeldud puhastusvahendiga.  Ekstra märja öö jaoks kasutage oma lemmikveepõhist määrdeainet.

Lisainfo

Kaal 0,13000000 kg
Mõõtmed 0,315 × 0,116 × 0,05 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.