LATETOBED MISHA DOUBLE KEGELI TREENINGKUULID

10,95 

Laos

TUPELIHASTE TREENINGKUULID

Misha- uued Kegeli pallid Latetobedilt.

Misha on kahekordne Kegeli pall, mis tähendab, et sellele on kinnitatud kaks palli. Silikoonmaterjalidega on selle puudutus väga pehme ning sisestamine mugav ja meeldiv. Palli sees on väiksemad ja tugevamad kuulikesed, mille liikumist tunnete igal sammul. See soosib seda, et teie lihased tõmbuvad rohkem kokku ja et te naudite nende väikeste pallide tekitatud vibratsiooni. Nende kuulikeste kasutamise eeliseks on see, et intiimlihased hakkavad iseenesest hoidma kuulikesi kinni, püüdes hoida kuulikesi sees. Tööle hakkavad needki lihased, mis ei ole tegevuses isegi kõige tormilisema seksi ajal, kuna asuvad väljaspool stimulatsiooni piirkonda.

Tupekuulid on täiesti veekindlad, nii et saate harjutada, millal ja kus soovite. Tugevdage oma tupelihaseid ja muutke vaagnapõhi tugevamaks ning orgasmid intensiivsemaks.

Puhastamine on väga lihtne, kasutage lihtsalt sooja vett ja neutraalset ph-seepi. Soovitatav on kasutada spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahendeid, et tagada tootele pikem eluiga ning värskus.

Omadused:

  • Topeltkuuliga
  • Tugevdatud vaagnapõhi
  • Võimsamad orgasmid
  • Väga lihtne puhastada
  • Kasutage ainult veepõhise määrdeainega
  • Meditsiiniline silikoon erakordseks keha kaitsmiseks
  • Ftalaadivaba
  • 100% veekindel

Kaal: 58,5 gr

Mõõtmed kokku: 10 cm x 3,5 cm

Miks on vaja kasutada tupekuule?

Vaagnapõhjalihased toetavad kõiki vaagnapõhja organeid, põit, emakat ja soolestikku. Mida tugevamad vaagnapõhjalihased, seda tugevamad ja võimsamad on orgasmid. Vaagnapõhjalihaste treenimine on samuti soovitatud naistele, kes plaanivad rasestuda, et valmistada vaagnapõhja ette füsioloogiliseks stressiks, mis kaasneb raseduse hilisemate staadiumite ja sünnitusega. Lisaks vaagnapõhjalihastele treenivad tupekuulid ka häbemeluu- ündraluulihast nn ühte paljudest orgasmilihast.

Lisainfo

Kaal 0,95000000 kg
Mõõtmed 0,14 × 0,13 × 0,035 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.