Lelo Sona 2 Cruise kliitorstimulaator, must

149,00 

Laos

Sona Cruise masseerija edastab kiireid kuid samas õrnu helilaineid, mis stimuleerivad kogu kliitorit nii seest kui väljast, ka neid osasid, mida te ei näe, pakkudes unustamatuid elamusi.
LELO poolt spetsiaalselt väljatöötatud eksklusiivne SONA Cruise püsikiiruse hoidjaga (Cruise control), mis tähendab, et surudes masseerijat tugevalt vastu mõnupiirkonda, ei kaota see oma võimsust hetkel, mil seda enim vajate.

Omadused:

12 vibratsioonirežiimi
100% veekindel, laetav USB juhtmega.  Peen, võimas ja valmistatud esmaklassilise silikooniga.  Mõõdud: 99 x 87 x 56 mm. Probleemivaba kogemus – see on täiesti automaatne, mis välistab kõige sagedamini esineva kaebuse sekslelude osas.

Materjal: Silikoon, ABS

Kaal: 135g.

Veendu, et SONA 2 Cruise ei oleks lukus, vajutades ja hoides alla + ja – nuppe koos kolm sekundit all kuni tuli süttib. Sisselülitamiseks vajutage + nuppu. Vajutage uuesti + nuppu, et suurendada vibratsiooni tugevust. Vajuta () nuppu, et valida 12 vibratsiooni mustri vahel. Vajuta – nuppu, et vibratsiooni tugevust vähendada. Vajuta ja hoia all () nuppu, et toode taas välja lülitada. Soovi korral kasutada vee baasil libestit.

Lisainfo

Kaal 0,00000000 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.