Uus seksuaalrevolutsioon. Vedel vibreeriv stimuleeriv geel.

Kandke oma nahale seda, mis teid stimuleerib! Liona by Moma Rose Atzesberger looja ütleb, et “kõik koostisosad suhtuvad nahka lugupidavalt” oleme suutnud välja töötada ainulaadse toote, mis stimuleerib intiimpiirkonda, põhjustades kohese efekti. “Seksuaaltervise jaoks on palju kosmeetikatooteid, mis suurendavad naudingut, kuid Liona by Moma abil oleme saavutanud midagi erilist.”

Kui turul on nii palju pakkumisi, kuidas teate, et tunnete ära parimad stimulandid? Parima seksuaalkosmeetika tundmiseks pole nippe, seksuaaltervist stimuleerivate toodete sektor on tohutu, seega oleme välja töötanud toote, mida ainult testides ükskõik millises kehapiirkonnas tunnete vaid 5% sellest, mida tunnete.

Koostise üks hinnatumaid varasid on cymoopsis tetragonoloba kummi ja aloe barbadensise lehtede mahl. Seksuaalsuhetes kasutamine suurendab tupe limaskesta kohest hüdratatsiooni, mitte ainult ei tunne meie valemi ilmselget naudingut, vaid ka mugavust tungimisel.

See on kiire imendumise maagilise toimega vedela stimulatsiooni eliksiir, mis soodustab kvaliteetset seksuaalsuhet.

Liona by Moma kuvand on elegantne ja inspireerib ilu, teeme koostööd teiste kosmeetikatoodetega teistes sektorites ja Liona by Moma on luksus, mis kulmineerub meie karjäärile, meil on hea meel pakkuda toodet, mis tagab naudingu.

Kasutamine: Kandke väike kogus soovitud kehaosale ning nautige koheselt tekkivaid vibratsiooni laineid.

Pakend 15Ml.

Tähelepanu! Toode ei ole söödav. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Lisainfo

Kaal 0,02900000 kg
Mõõtmed 0,11 × 0,05 × 0,04 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.