Statistiliste uuringute kohaselt kasutavad ligi 80% meestest vale suurusega kondoome. Just seetõttu on kondoomide kasutamine mõlemale partnerile paras peavalu ja kire jahutaja. MY.SIZE kondoomid on mõeldud just selliste vahejuhtumite vältimiseks ja mõttelaadi muutmiseks. Iga paki peal on vastavate kondoomide pikkused ja läbimõõdud, mis aitaksid meestel kondoomi valida samamoodi, kui naised valivad rinnahoidjaid.

Kondoomide pikkus on 225 mm ja laius 64 mm (soovitatav peenisele läbimõõduga 53 – 57 mm, ümbermõõduga 14.5-15.5cm). Paksus 0,06 mm. Kondoomid on määrdega. Elektrooniliselt testitud. Pakendis 3 tk.

UNIKAALNE

MY SIZE PRO on ainus kaubamärk maailmas, mis pakub oma kasutajatele laias valikus laiusi: 45 – 47 – 49 -53 – 57 – 60 – 64 – 69 – 72

NAHASÕBRALIK

Toode on madala allergeenide sisaldusega tänu puhta VYTEXi kasutamisele: lateks sisaldab 90% vähem lateksvalke kui tavaline lateks, mille tulemuseks on toode, mis on peaaegu täielikult allergeenne, valkude ja saasteainete vaba.

LÕHN

Tänu kõrge puhtusastmega VYTEXLatexi kasutamisele väheneb oluliselt kondoomi tavaline lõhn.

ULTRA-SENTIIVNE

Vaid 0,05 – 0,06 mm seinapaksusega. SIZE PRO kondoomid on palju õhemad ja pakuvad ülitundlikku loomulikku tunnet.

OHUTUS

Meie kohandatud kondoomid vähendavad kondoomi pealepanemisel tekkivat pingutust, mis on kõige levinum kondoomi purunemise põhjus.

VEGAN

Meie MY SIZE kondoomid ei sisalda loomseid koostisosi ega materjale.

KVALITEET

Meie vegankondoomid, mis ületavad standardit, on toodetud sertifitseeritud ja säästva protsessi alusel. Kõik tooted kannavad CE-märgist ja vastavad EL meditsiiniseadmete direktiivile 93/42/EMÜ.

SEADUSLIKKUS

Meie tarnijate tööõigusi ja töötingimusi vaadatakse regulaarselt üle ning need vastavad pidevalt Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni OIA rahvusvahelistele standarditele.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Meie toodete tootmisprotsessi keskkonna- ja jätkusuutlikkuse meetmed vaadatakse regulaarselt üle ja vastavad püsivalt rahvusvahelisele standardile ISO 14001. See tagab tootmisprotsessi keskkonnategevuse pideva paranemise.

Lisainfo

Kaal 0,03000000 kg
Mõõtmed 0,07 × 0,07 × 0,02 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.