NATURE SKIN REALISTLIK MASTURBAATOR VAGIINA JA ANUS

99,95 

Laos

Ülimalt realistlik naise alakeha koopia

  • Masturbaator tupe ja pärakuavaga
  • Sees stimuleerivate täppide ja soontega
  • Väga realistlik disain
  • Nahataoline materjal: Nature Skin

Põnevaks, realistlikuks tõukerõõmuks!

Masturbator Pussy & Ass firmalt Nature Skin tupe ja pärakuavaga. Selle sees on põnevad täpid ja sooned intensiivseks massaažiks. Nahasarnane Nature Skin materjal näeb välja nagu päris nahk ja tundub samuti imeliselt pehme. Ka läbitungimine tundub hämmastav – ülimalt realistlik kogemus! Torsot saab veega loputades väga lihtsalt puhastada.

69 cm x 36 cm x 22 cm. Vagiina sügavus 16 cm, anus 15 cm sügav, mõlemad Ø on tihedad ja painduvad. Kaal: u. 17,5 kg. TPR. Ftalaadivaba

Märjema ja libedama elamuse saamiseks kasutage veepõhist libestit. Pärast kasutamist pesta sooja vee ja neutraalse seebiga. Mänguasja eluiga on pikem, kui kasutate spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahendeid, mida leiate meie kauplusest!

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

  • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

  • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks

  • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

  • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

  • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal 3,00000000 kg
Mõõtmed 0,27 × 0,19 × 0,22 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.