Lady Gel on kliitorit ja tuppe stimuleeriv geel, mis on spetsiaalselt loodud naiste seksuaalse naudingu ja intiimsete osade tundlikkuse suurendamiseks.
See toimib, stimuleerides verevoolu kliitori ja tupe piirkonnas. Kliitorile ja vagiinale kandmisel tekitab see meeldiva soojendava efekti, mis suurendab tundlikkust, mille tulemuseks on intensiivsemad orgasmid.
- Lateksiga ühilduv
- Dermatoloogiliselt testitud
- 30 ml
Kliitor on naiste suguelundite kõige erogeensem ja tundlikum osa. Enamik naisi võib orgasmini jõuda ainult kliitori stimuleerimise kaudu, mis on veel üks põhjus, miks kliitorit ei tohiks pidada enesestmõistetavaks.
See kliitorigeel pakub soojatunnet ja võib aidata naisel kiiremini haripunkti jõuda! Võib määrida ka tupe sisemusse, et stimuleerida G- punkti, A- punkti, U-punkti. Geel suurendab naise erogeensete punktide tundlikkust.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.