PDX ELITE HÜDROBAATOR – AUTOMAATNE VEEMASTURBAATOR

175,95 

Laos

Võimas automaatne veemasturbaator PDX Elite – olge selle Hydrobaatoriga valmis oma elu parimaks kogemuseks.

See on loodud uskumatuks veestimulatsiooniks ja sellel on uuenduslik disain, kus mõlemad pooled on avatud. Auk on loodud kohanema igasuguse peenise pikkusega ja võimaldama mugavamaid liigutusi. Tunnel on kaetud elastse eliitsilikooniga ning sellel on sooned ja spetsiaalne tekstuur lisastimulatsiooniks. Nautige 3 vibratsioonifunktsiooni koos liikumisfunktsiooniga, mida saab kasutada üksteisest sõltumatult. See on täiesti veekindel. Lahtise otsaga disain laseb vett läbi voolata, luues uskumatu veepaituse tunde.

Automatiseeritud käed-vabad funktsioon võimaldab teil kolmest vibratsioonifunktsioonist nautida nii kaua kui soovite. Kuid see mitte ainult ei aita teid masturbeerimisel, vaid tugevdab teie vaagnalihaseid ja aitab teil vältida erektsioonihäireid, aeglustada orgasmi, stimuleerides peenise verevoolu.

Kasutusjuhend:

Alustuseks vajutage toitenuppu, et Hydrobator sisse ja välja lülitada.

Täisautomaatne: vajutage automaatse vajutamise käivitamiseks liikumisnuppu (nooled). Vajutage seda uuesti, et läbida 3 kiirusastet. Selle väljalülitamiseks vajutage ja hoidke nuppu (nooled) 3 sekundit all.

Vibratsioon: vibratsiooni aktiveerimiseks vajutage režiiminuppu. Vajutage uuesti, et liikuda 7 vibratsioonirežiimi vahel. Vajutage ja hoidke režiiminuppu 3 sekundit all, et see välja lülitada.

Funktsioonid:

 • 3 liikumisastet
 • 7 vibratsiooni funktsiooni
 • Komplektis 3 erineva suurusega peeniserõngast
 • Veekindel
 • Ftalaadivaba
 • USB kaudu laetav
 • Masturbaatori pikkus: 18,4 cm, masturbaatoriga käepideme pikkus: 21,3 cm, siseläbimõõt: 4-5 cm; Kaal: 534 gr.; ABS, silikoon.

Meeste masturbeerimisel on palju tervisega seotud eeliseid:

Mõnes ühiskonnas peetakse masturbatsiooni endiselt ebamoraalseks ja kahjulikuks. Tegelikult on see peaaegu teema, mida koosviibimistel vaevu arutatakse.  Allpool näitame teile 5 masturbeerimise eelist.

 • Vältige eesnäärmevähki

Eesnäärmevähk on üle 70-aastaste meeste seas kõige levinum vähiliik. Tegelikult on see arv tõusuteel, mida näitab tõsiasi, et see moodustab juba 12% uutest Euroopas avastatud vähijuhtudest.

Erinevad uuringud on näidanud, et eesnäärme sagedane tühjendamine, mis saadakse ejakulatsiooni teel, võib takistada eesnäärmevähi teket. Mõne uuringu kohaselt on neil, kes masturbeerivad rohkem, kui viis korda nädalas, eesnäärmekasvajaga lõpetamiseks 30% vähem võimalusi.

 • Naturaalne lõõgastaja

Sagedasemad lõõgastumisvõimalused on lugemine, jooga või isegi unepillid. Kuid tänu masturbeerimisele saate ka selle kvaliteedi saada. Orgasmini jõudes sekreteerib inimese aju hormoone, näiteks serotoniini ja oksütotsiini, mis on seotud unega, ning seetõttu aitab lõõgastuda. Peale rasket tööpäeva hea viis lõõgastumiseks

 • Rohkem viljakust

Sageli arvatakse, et masturbeerimine mõjutab sperma kvaliteeti. Pigem vastupidi – see parandab tegelikult sperma liikuvust. Selle põhjuseks on see, et sperma jäägid väljuvad seemnepurske kaudu, muutes uued tervemaks ja nooremaks.

 • Nakkuste ennetamine

Iga seemnepurskega väljutatakse bakterid. Seetõttu puhastatakse ejakulatsioonikanalid, vältides nakkuse teket.

 • Suurendage oma õnne

Masturbeerimisega eritame hormoone, näiteks dopamiini ja oksütotsiini, mis on seotud õnne tasemega. Aktiveeritakse ajus olevad rahulolu ahelad, mis parandab meeleseisundit ja õnne.

Lisainfo

Kaal 1,05500000 kg
Mõõtmed 0,31 × 0,115 × 0,115 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.