Taimsete ekstraktidega toidulisand, mis tõstab seksuaaliha ning parandab erektsiooni.

Omadused:

  • Aitab kaasa seksuaalorganite heale talitlusele
  • Stimuleerib hormoonide aktiivsust
  • Toetab potentsi ja libiidot

CoolMann Male Potency tabletid toetavad potentsi ja libiidot. See toetab meeste füüsilist tervist loomulikul viisil. See tasakaalustatud toidulisand põhineb kvaliteetsetel taimsetel koostisosadel, mis stimuleerivad verevoolu suguelundites. Samuti suurendab see testosterooni taset. Tulemuseks on suurenenud potents ja paranenud seksuaalne jõudlus.

Tribulus aitab parandada erektsioonifunktsiooni ja seksuaalset võimekust. Tribulusel on kasulik mõju testosterooni tasemele, mis on funktsionaalse erektsiooni jaoks hädavajalik. See taim soodustab seksuaalset iha ja jõudlust. Tribulus on üldstimulaator, mida kasutatakse ka kuseteede ravimiseks, erektsioonihäirete korral ning vererõhu alandamiseks. Tarvitada tasuks seda eelkõige madala seksuaaltungi või erektsioonihäiretega meestel.

L-Arginiin- Erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalne rahulolu tõstmiseks. L-arginiin on kõige enam levinud toidulisand meeste seksuaalse soorituse tõstmiseks tänu oma kiirele toimele. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja tõstab seksuaalset iha ning rahuldust.

Ginkgo biloba aitab kiirendada vere juurdevoolu genitaalidesse ning kutsuda esile erektsiooni.

Kasutamine: 2 tabletti päevas koos suure klaasitäie veega. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Ärge ületage päevast soovitatud annust. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja jahedas.

Lisainfo

Kaal 0,09000000 kg
Mõõtmed 0,11 × 0,055 × 0,055 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.