SATISFYER LOVE TRIANGLE KLIITORI STIMULAATOR

49,95 

Laos

Satisfyeri uus looming – Love Triangle ehk armukolmnurk.

Seeriast välja tulnud kliitori imeja. Mänguasja kaugjuhtimiseks mõeldud APP-ga on armukolmnurk valmistatud kvaliteetsest, kehale ohutust silikoonist. Selle survelained ja lõputu laine- ja vibratsiooniprogrammide valik veenavad teid kiiresti, et armukolmnurk on ülim imeja.

Saate kujundada oma vibratsioone, jagada neid soovi korral rohkemate kasutajatega, kasutada mobiiltelefoni mikrofoni, et muuta ümbritsev müra vibratsiooniks. Tänu sellele saate oma lemmiklaule kasutada ka vibratsioonielementidena. Avastage haptilist programmeerimist, individuaalselt reguleeritavaid vibratsiooniprogramme, liikumistuvastust või ühendage rohkemate mänguasjadega.

See revolutsiooniline uuendus võimaldab teil uurida sensuaalsete mängude kolmemõõtmelist maailma. Selle rakenduse kujundamisel pöörati suurt tähelepanu intuitiivsele juhtimisele, mis ei tõmmanud kasutajat olulistest asjadest eemale: tundlik puutetundlik juhtimine võimaldab lisaks olemasolevatele luua uusi, peenelt nüansseeritud rütme ja vibratsioonimustreid.

See rakendus on saadaval Apple’i, Androidi, tahvelarvutite ja Apple’i kellade jaoks ning saab igakuiseid värskendusi ja pidevalt uusi funktsioone. Revolutsiooniline rakendus toetab paljusid funktsioone, nagu puutetundlik programmeerimine, liikumisandurid, mitme mänguasja samaaegne juhtimine ja interaktiivne platvorm, tänu millele pole kaugus enam takistuseks.

Omadused:

  • Rõhu- ja vibratsioonilainetega
  • Mobiilirakendusega (ühildub kõigi nutitelefonide, tahvelarvutite, Apple’i kellade ja Android -süsteemidega )
  • Vibratsiooni esitusloend
  • Ümbritsev vibratsioon
  • Sosina režiim
  • Laetav magnetiline USB
  • IPX7 veekindel
  • Kehale ohutu meditsiiniline silikoon

MATERJAL JA HOOLDUS

See on veekindel ja valmistatud meditsiinilisest silikoonist, sile nagu siid, mida on ülilihtne libistada ja neelab kehasoojust kiiresti. Mänguasja saab kergesti puhastada vähese seebiga sooja vee all. Väikese mänguasjade desinfitseeriva puhastusvahendiga saate pärast seda tagada eriti sügava hügieeni. Maksimaalse naudingu saamiseks kasutage oma mänguasja alati ühe veepõhise määrdeainega, mis sobib tootega ideaalselt.

SATISFYER RAAMAT

Satisfyer: palju enamat kui Saksa kaubamärk! Kõik sai alguse kliitori mittekontaktsest stimuleerimisest tänu uuenduslikule ja patenteeritud rõhulainete tehnoloogiale. Samal ajal rikastab maailma juhtiv seksuaaltervise kaubamärk enam kui 100 riigis üle 25 miljardi naise, mehe ja paari armuelu laia tootevalikuga ning alati uute ja tipptasemel ideedega. Kvaliteetsete omadustega tehnoloogiad, nagu kvaliteetne silikoon, 15-aastane garantii, hermeetiline töö ja võimsad mootorid, on edukas Saksa kaubamärk alati valmis ühendama oma toodetes tehnoloogia erakordse disainiga. Ainuüksi viimase 3 aasta jooksul on Satisfyer võitnud rohkem kui 140 rahvusvahelist disainiauhinda nagu ükski teine ​​ettevõte.

Lisainfo

Kaal 0,23000000 kg
Mõõtmed 0,145 × 0,105 × 0,055 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.