Satisfyer komplekt – paarivibraator ja panty-vibraator.

Satisfyer Partner Box viib teid kahe silmapaistvama tootega orgasmilisele teekonnale.

Lisaks Double Joy paarivibraatorile sisaldab see Royal One peeniserõngast, mis rikastab teie armuelu. Kõiki kahte mänguasja saab juhtida tasuta rakendusega Satisfyer Connect, nii et saate seda juhtida Bluetoothi ​​kaudu ning see pakub muusikalisi vibratsioone, ümbritsevat vibratsiooni või kujundage oma vibratsiooni. See rakendus on saadaval Apple’i, Androidi, tahvelarvutite ja Apple’i kellade jaoks ning saab igakuiseid värskendusi ja pidevalt uusi funktsioone. Revolutsiooniline rakendus toetab arvukalt funktsioone, nagu puutetundlik programmeerimine, liikumisandurid, mitme mänguasja samaaegne juhtimine ja interaktiivne platvorm, tänu millele pole kaugus enam takistuseks.

Satisfyer “Double Joy”: see silikoonist U-kujuline vibraator pakub mõlemale partnerile intensiivset vibratsiooni. Kui üks vars stimuleerib kliitorit väljastpoolt, siis mänguasja teine ​​pool stimuleerib G-punkti ja peenist. Mõlemad otsad vibreerivad tänu kahele mootorile ühesuguse võimsusega. Tänu mugavale rakenduse juhtimisele saate hõlpsalt programme vahetada ka äärmusliku ekstaasi hetkedel.

Satisfyer ‘Royal One’: turvalise, pehme puudutusega silikooniga, sellel on intensiivsed vibratsiooniprogrammid ja rakenduste juhtimise võimalus rakendusega Satisfyer Connect. Ergonoomilise kujuga rõngas istub mugavalt ümber Sinu peenise ja stimuleerib Sinu partneri kliitorit. Peeniserõnga mootor on vaikne ja veekindel.

See komplekt sisaldab:

Satisfyer “Double Joy”

Satisfyer “Royal One”

Omadused:

  • Rõõm mõlemale
  • Võimsad vibratsioonid
  • Mobiilirakendusega (ühildub mis tahes nutitelefoni, tahvelarvuti, Apple’i kella ja Android-süsteemiga)
  • Sosirežiim
  • USB-taaslaetav
  • Veekindel IPX7
  • Kehakindel silikoon

Lisainfo

Kaal 0,25000000 kg
Mõõtmed 0,19 × 0,12 × 0,075 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.