Rohkem kui kunagi varem pakuvad SVAKOM seksmänguasjad võimaluste maailma nii uutele tulijatele kui ka professionaalidele. Ülipehmest kehasõbralikust silikoonist valmistatud mänguasi on iga eelistuse jaoks.

Omadused: 

  • Vibrokuul 11 ​​vaikse vibratsioonirežiimiga
  • Svakom režiim üllatavate vibratsioonide jaoks
  • Saab juhtida rakenduse või mänguasja enda kaudu
  • Interaktiivne videofunktsioon
  • Interaktiivne veebikaamera funktsioon
  • Veekindel
  • Taaslaetav – sh. USB-kaablit

Interaktiivne vibropalli nauding!

Taaslaetav, veekindel vibrokuul vaginaalseks ja ka anaalseks naudinguks. 11 vaikset ja mitmekesist vibratsioonirežiimi saab hõlpsasti juhtida nööri otsas oleva juhtimisseadmega. Neid saab juhtida ka FeelConnect 3 rakenduse kaudu, millel on 3 põhifunktsiooni: kaugjuhtimine (iga ajal ja kõikjal maailmas), ühendus interaktiivsete 2D videotega ja interaktiivne veebikaamera funktsiooni.

Ühendatav 2D interaktiivsete videotega

Reaalajas toimiv interaktiivne funktsioon võimaldab sul sünkrooniseeruda oma lemmikute 2D interaktiivsete videotega. Lase oma lemmiksisul viia sind uutesse ja parematesse kõrgustesse.

Ühendatav veebikaameraga

Veebikaamera interaktiivne funktsioon on Emma Neo salarelv veebikaamera etteastete austajatele. Saad oma fännidega tihedamat seost luua, lõdvestuda ja nautida uusi kõrgusi, millesse nad sind viivad.

Kaasas USB kaabel ja hoiukott. Täispikkus 21 cm, sisestuspikkus 8,3 cm, Ø 3,3 cm. Silikoon, PU, ​​ABS.

Ärge unustage mänguasja eluea maksimeerimiseks korralikult puhastada neutraalse seebi ja veega ning korralikult kuivatada. Soovitatav on puhastada mänguasja spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahendiga. Ekstra märja kogemuse saamiseks kasutage oma lemmikveepõhist määrdeainet.

CONNEXION

Kogege tõelist naudingut Connexion-seeria ühendusvõimaluste abil. Hoidke ihade leegid elus kõikjal, kus te ka poleks, kasutades rakenduste kaugjuhtimist või suunake oma kirg realismi poole ja sünkroonige parima saadaoleva interaktiivse sisuga.

KERGE JA VÕIMAS

SVAKOM mänguasjad on valmistatud kasutajat silmas pidades, mistõttu on igat orgasmi lihtne saavutada. Lihtsustatud juhtimisstiiliga, mis pakub vaid ühe nupuvajutusega erinevaid režiime ja intensiivsust, saate kogeda võimsa vibratsiooni intensiivseid laineid või summutada seda väikese suminani; valik on sinu.

MEIE PLANEET, MEIE MISSIOON

Iha teekonnal on alati aega peatuda ja maailmale tagasi anda. SVAKOM säilitab tihedad suhted ettevõttega Trees for the Future, istutades üle 26 000 puu ja Drop in the Bucket, et aidata maailma paremaks muuta.

Lisainfo

Kaal 0,12400000 kg
Mõõtmed 0,12 × 0,12 × 0,06 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.