SVAKOM VIBROKUUL ELLA , ÄPIGA

83,95 

Laos

Rohkem kui kunagi varem pakuvad SVAKOM seksmänguasjad võimaluste maailma nii uutele tulijatele kui ka professionaalidele. Ülipehmest kehasõbralikust silikoonist valmistatud mänguasi on iga eelistuse jaoks.

Omadused:

  • Vibrokuul 11 ​​vaikse vibratsioonirežiimiga
  • Saab juhtida rakenduse või mänguasja enda kaudu
  • Veekindel
  • Taaslaetav – sh. USB-kaablit

Vibreerivad naudingud rakendusega!

Taaslaetav, veekindel vibrokuul vaginaalseks või anaalseks naudinguks. 11 vaikset ja mitmekesist vibratsioonirežiimi saab hõlpsasti juhtida nööri otsas oleva juhtimisseadmega ja vibreeriva kuuli peal oleva nupuga. Neid saab juhtida ka Svakom rakendusega mis võimaldab teil isegi reguleerida erinevate vibratsioonirežiimide intensiivsust. Tasuta puuterežiimis saate vibratsiooni intuitiivselt juhtida, tehes ekraanil lihtsaid pühkimisliigutusi.

Kaasas USB kaabel ja hoiukott. Täispikkus 21 cm, sisestuspikkus 8,3 cm, Ø 3,3 cm. Silikoon, PU, ​​ABS.

Ärge unustage mänguasja eluea maksimeerimiseks korralikult puhastada neutraalse seebi ja veega ning korralikult kuivatada. Soovitatav on puhastada mänguasja spetsiaalselt seksleludele mõeldud puhastusvahendiga. Ekstra märja kogemuse saamiseks kasutage oma lemmikveepõhist määrdeainet.

Connexion Serie
Koge tõelist naudingut Connexion Series ühenduvusvõimalustega. Hoidke ihaleegid elus kõikjal, kus te ka ei viibiks, kasutades rakenduste kaugjuhtimist või suunake oma kirg realismi poole ja sünkroonige parima saadaoleva interaktiivse sisuga.

KERGE JA VÕIMAS

SVAKOM mänguasjad on valmistatud kasutajat silmas pidades, mistõttu on igat orgasmi lihtne saavutada. Lihtsustatud juhtimisstiiliga, mis pakub vaid ühe nupuvajutusega erinevaid režiime ja intensiivsust, saate kogeda võimsa vibratsiooni intensiivseid laineid või summutada seda väikese suminani; valik on sinu.

MEIE PLANEET, MEIE MISSIOON

Iha teekonnal on alati aega peatuda ja maailmale tagasi anda. SVAKOM säilitab tihedad suhted ettevõttega Trees for the Future, istutades üle 26 000 puu ja Drop in the Bucket, et aidata maailma paremaks muuta.

Lisainfo

Kaal 0,12400000 kg
Mõõtmed 0,12 × 0,12 × 0,06 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.