Me kõik teeme vea, arvates, et sensuaalsus põhineb ainult puudutamisel. Kuid selleks, et olla sensuaalne, peame stimuleerima oma viit meelt ja eriti lõhnameelt.

Sellel keerulisel ja sensuaalsel aroomil on ootamatu ja peen lõhnatunnus. Naiste ihaldusväärsemaks muutmise eesmärgil loodud tualettvesi on kujundatud võrgutava roosipõhjaga ülanoodis ja arenenud peeneks lillelõhnaks, millele on lisatud vihje magusale kannikesesüdamele, mida rikastab atraktiivne muskus.

Taboo parfüümid on loodud aromaatsete eeterlike õlidega, mis on tuntud oma afrodisiaakiliste omaduste poolest (vastavalt Norman Defrance’i riietatud nimekirjale) ja paljastavad seksuaalsed soovid.

Naistele

Maht: 50 ml

Feromoonid on keemilised ained, mida keha toodab eesmärgiga teistele mõju avaldada ja kehadevahelisi sõnumeid edastada.  Inimestel eritatakse neid higi ja muude kehavedelikega ning arvatakse, et need vabastavad neurotransmitterid, mis muudavad otseselt vastassoost käitumist, näiteks kutsuvad esile seksuaalse erutuse. Feromoonide kohta pole palju teada, kuna nad töötavad alateadlikult.

Lisainfo

Kaal 0,17000000 kg
Mõõtmed 0,13 × 0,045 × 0,045 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.